Про капсули від клімаксу #60 (гран віза )
![]()
| Ім'я: | NATALIA ZAIATS |
| Місто: | Кременчук |
| Оцінка: | |
| Дата додавання: | 17.06.2026 |
Відгук
Склад капсул гарний, дуже хотілося спробувати ефективність від проявів клімаксу. Але неймовірно неприємний запах капсули, я намагалася приймати без капсули...але ймовірно при такому прийомі трави можуть втратити свою ефективність. Я пробувала ліквідувати запах і в баночку з препаратом вложила сілікагель, змінила саму пластикову баночку, але суттєво це не усунуло проблему. Запах нереально схожий на калові випорожнення ...
Будь ласка змініть форму випуску. Бо склад неймовірно гарний а приймати всередину таку чудо капсулу не можливо ...
Дякуємо за відгук! Передамо виробнику!
