EКО концентрат рідкий для прання вовни, шовку та делікатних тканин 1л

EКО концентрат рідкий для прання вовни, шовку та делікатних тканин 1л

  • Виробник: Чойс, Україна
  • Модель: рідина
  • Артикул: 18667
  • Наявність: Під замов. 2-3 дні

Натуральний еко концентрат рідкий для прання вовни, шовку та делікатних тканин Green max - у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження.

Натуральний рідкий засіб для прання вовни, шовку та делікатних тканин Green max не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів.

Натуральний рідкий засіб для прання вовни, шовку та делікатних тканин Green max - це концентрований засіб на основі натуральних компонентів для ефективного та делікатного прання виробів з вовни, шовку, бавовни, змішаних тканин із вмістом натуральних волокон, трикотажу. Рідкий засіб для прання відмінно розчиняється у воді, добре виполіскується і забезпечує дбайливий вплив на тканину. Натуральний рідкий засіб для прання вовни, шовку та делікатних тканин Green max допоможе зберегти ідеальну форму речей та їх м'якість, а також яскравість та інтенсивність кольору. Повністю натуральний склад не викликає алергічних реакцій та не шкодить навколишньому середовищу. 

Натуральний рідкий засіб для прання вовни, шовку та делікатних тканин Green max можна використовувати в пральних машинах будь-якого типу та для ручного прання.

Органічний гліцерин та ланолін забезпечують повноцінний догляд та захист волокна тканини, не дозволяють волокну покриватися «котунами» та розтягуватися.

Натуральний рідкий засіб для прання вовни, шовку та делікатних тканин Green max відмінно розчиняється у воді, добре виполіскується і забезпечує дбайливий догляд за тканиною. Допоможе зберегти ідеальну форму речей та м'якість, а також яскравість та інтенсивність кольору. Повністю натуральний склад не викликає алергічних реакцій та не шкодить навколишньому середовищу.

Підходить для прання у пральних машинах різного типу та для ручного прання.

Склад:

вода підготовлена, 5-15% аніонні ПАР (сульфат спирту кокосової олії), натуральні неіоногенні ПАР (з рослинної олії та крохмалю), натуральні ПАР з ланоліну (гліцерил олеат), екстракт алое, менше 5%: молочна кислота, органічний гліцерин сіль метилгліцину кислоти, цитрат натрій, консервант (Nipaguard SCA), ефірна олія лаванди.

Спосіб застосування

Підходить для використання в машинах будь-якого типу та ручного прання.

Перед використанням збовтати.

М'які тканини: 20-60 мл, залежно від ступеня забруднення.

Тканини середньої твердості: 30-80 мл залежно від ступеня забруднення.

Жорсткі тканини: 40-110 мл, залежно від ступеня забруднення.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Читати далі
Відгуки