Здоровий сон 50 капс.

Здоровий сон 50 капс.

Склад :
  • мелатонін - 1,5,
  • гліцин - 50,0,
  • екстракт шоломниці байкальської (Scutellaria baicalensis) - 50,0,
  • магнію лактат - 294,0,
  • вітамін В6 - 1,0;
  • наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль, сорбіт.
Кожна капсула містить: магнію - 30 мг.
Властивості :
Здоровий Сон, що містить синтетичний аналог гормону шишкоподібної залози (епіфізу) мелатонін - є біологічним регулятором сну, має здатність організації біологічного ритму організму. Сприяє нормалізації нічного сну (прискорює засипання, знижує число нічних пробуджень, поліпшує самопочуття після ранкового пробудження, сновидіння стають більш яскравими й емоційно насиченими). Добре проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Не викликає звикання і залежності.
Здоровий Сон, зі швейцарською точністю перевстановлює наш внутрішній годинник, що робить її прекрасним засобом для мандрівників і тих, хто працює позмінно. Дозволяє швидко звикнути до нового добового режиму, відновлюючи міцний сон з мінімальним почуттям втоми при пробудженні.
Присутній в складі Гліцин є регулятором обміну речовин, нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційну напругу, агресивність, конфліктність, покращує настрій, полегшує засипання і нормалізує сон.
Екстракт шоломниці байкальської допомагає при неврозах, безсонні, підвищеній збудливості. Він впливає на центральну нервову систему, поліпшує сон, розширює кровоносні судини, сприяє зниженню артеріального тиску. Шоломниця за седативним ефектом перевершує пустирник і валеріану, при цьому вона мало токсична. Крім того, екстракт шоломниці володіє загальнозміцнюючою, кардіотонічною, омолоджуючою, антисклеротичною, антиспастичною, снотворною, протиалергічною властивостями.
Магній є життєво важливим елементом, який знаходиться у всіх тканинах організму. Він дуже корисний при підвищених психоемоційних навантаженнях, стресах, перевтомі, порушеннях сну.
Важливу роль у Здоровий Сон, грає Вітамін В6 - він необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, а основна його роль - це участь в синтезі білку, ферментів, гемоглобіну, простагландинів, обміні серотоніну (нейромедіатор, який діє на всі процеси в мозку і зокрема він необхідний для досягнення важливої рівноваги між відпочинком і активністю мозку), що є джерелом створення мелатоніну - гормону, синтезованого шишкоподібною залозою.
Рекомендації щодо застосування :
Рекомендується з метою корекції раціону харчування для/при:
  • нормалізації біологічних ритмів організму;
  • нормалізації сну;
  • сезонних розладах сну (зимова депресія);
  • полегшення процесів адаптації організму людини при різкій зміні годинних поясів.
Спосіб застосування :
Дорослим по 1-2 капсули за 30 хвилин до сну. Приймати тільки перед сном.
Протипоказання :
Не рекомендується в періоди вагітності і годівлі груддю, людям віком до 24 років, що підвернені депресії, а також при аутоімунних захворюваннях. Не приймати більше 2-х капсул протягом 24 годин.
Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.
Умови зберігання:
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C.
Термін придатності :
24 місяці від дати виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Здоровий сон 50 капс. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Еліт - фарм, м. Дніпро, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.