Світанок 30мл. Экомед

Світанок 30мл. Экомед

  • Виробник: Экомед
  • Модель: фитоконцентрат
  • Наявність: Є в наявності

Застосовується при гепатитах, гепатозах, холециститах, холангітах, панкреатитах, дискінезії жовчних шляхів, циррозах печінки, алергії різного походження, діатезах, гострих та хронічних отруєннях, гастродуоденітах, ферментопатії, порушеннях обміну речовин, токсикозі вагітних, хіміо- та променевій терапії, виведенні з організму нітратів, радіонуклідів, важких металів тощо.

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат «Світанок» забезпечує нормалізацію функцій печінки при всіх її захворюваннях та при ураженнях організму важкими токсичними речовинами. У фітоконцентраті«Світанок» щонайкраще поєднується дія всіх груп засобів, що впливають на печінку та жовчновивідні шляхи. Фітоконцентрат збільшує секрецію жовчі та допомагає її виходу у дванадцятипалу кишку (жовчогінна дія), покращує метаболізм клітин печінки (гепатопротекторна дія), допомагає розчиняти жовчні камені (холелітолітична дія). Крім того має виражений антиоксидантний ефект. 

«Світанок» помітно сприяє регенерації гепатоцитів та нормалізації їх функцій, чим надійно забезпечує нормальне функціонування печінки в усіх випадках, навіть при значних токсичних факторах (гострі і хронічні отруєння, сепсис, хіміотерапія, токсичні ураження тощо). Фітоконцентрат посилює до верхньої межі детоксикаційну функцію печінки. В результаті швидко зменшуються явища інтоксикації (слабкість, діарея, блювота чи нудота, зниження апетиту та ін.) і досягається протиалергічна дія, особливо при алергіях на ліки та зовнішні алергени. Фітоконцентрат корисний для нейтралізації побічної дії різних ліків хімічного походження. 


Очищаючи організм не виводить корисних речовин (вітамінів, мінералів тощо) на відміну від адсорбентів. Це дозволяє проводити тривалий курс лікування у разі потреби. 

Приймати один-два рази на день по 30-70 крапель на 50-100 мл води в залежності від ступеня порушень. При вираженій дискінезії жовчовивідних шляхів та при жовчнокам’яній хворобі рекомендується починати з меншої дози (на 50%) з поступовим її нарощуванням. 


Побічних ефектів
 «Світанку» під час численних апробацій у клініках різного профілю не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Склад: водно-спиртові екстракти трави золототисячника, полину гіркого, квіток нагідок, цмину піскового, плодів коріандру, шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореня барбарису, кореня цикорію.

ТУ У 15.8-23732912–016:2006

 Фітоконцентрат "СВІТАНОК"

 гепатопротекторної, протиалергічної, антитоксичної дії

     Одним з найбільш універсальних  адаптогенів  НВП "ЕКОМЕД" вважається  рослинний концентрат"Світанок". Важко, а навіть  практично неможливо, назвати стан, за якого не можна було б призначити"Світанок". Це адаптоген загальної дії. Він сприяє виведенню шлаків, токсинів, алергенів, радіонуклеідів, пониженню рівня холестерина крові, водночас проявляючи себе як надзвичайно активнийгепатопротектор, надійний регенератор гепатоцитів. Вказаний неповний перелік виявленої  дії ф.к.  "Світанок" частково пояснює його універсальне місце в  комплексі терапії багатьох захворювань.

   В умовах клініки інфекційних хвороб (дитячому і дорослому інфекційному відділенні)  виявлено виражену гепатопротекторну дію ф.к "Світанок" в комплексному лікуванні вірусного гепатиту. Були виявлені виражені  антиоксидантні, мембраностабілізуючі, дезінтоксикаційні властивості ф.к. "Світанок". Включення в комплекс терапії дітей та дорослих на вірусний гепатит значно сприяло зворотньому розвитку основних симптомів захворювання - так  жовтяниця, інтоксикація, збільшення розмірів печінки, зміни забарвлення випорежнень нормалізовувались значно швидше в групі з додатковим введенням "Світанку", а нормалізація розмірів печінки в основній групі, що отримувала названий фітоконцентрат відбувалась майже в 2 рази швидше ніж у контрольній групі (базисна терапія). Усі вказані відмінності були статистично достовірними. Такі саме результати були отримані у відношенні динаміки нормалізації  показників біохімічних "печінкових" проб.

     Позитивна дія фітоконцентрату "Світанок" в лікуванні вірусного гепатиту була ще більш вираженою при комплексному використанні  з фітоконцентратом "Джерело", що дозволило розробити  і запропонувати до впровадження в практичну охорону здоров'я  рекомендації  у вигляді інформаційного листа МОЗ України.

    Використання ф.к. "Світанок" у відповідності до результатів клінічної апробації в умовах  протитуберкульозної  лікарні №1 м.Києва ( що є клінічною базою Фармакологічного комітету МОЗ України та клінічною базою кафедри фтізіатрії КМІ) попереджує виникнення і знижує частоту побічних реакцій на сучасні фармакологічні протитуберкульозні препарати. Такий виражений позитивний вплив на динаміку і ефективність терапії  відмічено навіть у хворих на туберкульоз у поєднанні з супутньою патологією органів травлення, що могло би збільшувати і без того значну частоту прогнозованих  побічних негативних впливів на гепатобіліарну систему хімічних традиційних протитуберкульозних засобів.

   Фітоконцентрат "Світанок" показав себе, як ефективний  засіб дезінтоксикаційної дії, що може бути прямим показанням до його застосування  в умовах стаціонару, як засобу, що знімає побічні небажані впливи хіміотерапії, що було підтверджено в умовах клінічних досліджень НДІ онкології. Значний дезінтоксикаційний ефект "Світанку" підтверджений при харчових та інших отруєннях, в післяопераційний період ведення хворих, при будь-яких хронічних захворюваннях, особливо якщо при цьому тривалий час вживаються хіміотерапевтичні засоби. Маючи вираженний гепатопротекторний вплив, що підтверджено в умовах відділень  вірусних  гепатитів, практично "Світанок" може з успіхом  застосовуватись при хронічному гепатиті  холестатичного, токсичного чи іншого походження, а навіть при цирозі печінки.

   Клінічна апробація ф.к. "Світанок"  показала значний позитивний вплив на динаміку перебігу основного та супутнього патологічного процесу при хронічних холециститах, холецистоангіохолитах, жовчекам'яній хворобі, дискинезіях жовчевивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, хронічних колітах, як супутня терапія при хронічних  та гострих панкреатитах, гастритах чи гастродуоденітах, виразковій хворобі. Виявлено м'який жовчегінний та послаблюючий ефект, що може бути показаним особливо при хронічних запорах, або навіть при спастичному коліті, дисбактеріозіферментопатіях, порушенні обміну речовин   в комплексі терапевтичних заходів.

   Значний протиалергічний вплив ф.к. "Світанок" підтверджений  як при лікуванні  діатезів у дітей, так і при лікуванні алергодерматитів, псоріазу,  бронхіальної астми, полінозів, медикаментозних алергічних станів, поствакцинальних ускладненнях, де відмічено не тільки лікувальний, але і профілактичний ефект його застосування.

. Фітоконцентрат "Світанок" має виражений  вплив на нормалізацію білкового, ліпідного та вуглеводневого обміну, рівня холестерину в крові, що водночас  з його дезінтоксикаційним  впливом  надзвичайно важливо для лікування і профілактики  виникнення і хронізації багатьох  серйозних захворювань, в тому числі  серцево-судинної системи.

   Фітоконцентрат "Світанок" - засіб, показаний до використання при хіміо-  та променевій терапії, для виведення з організму токсинів, нітратів, важких металів та інших шкідливих речовин. Застосування  фітоадаптогену "Світанок" може бути рекомендованим  для всіх жителів забруднених територій та  несприятливих екологічних районів.

 Склад: водно-спиртові екстракти трави золототисячника, полину гіркого, квіток нагідок, цмину піскового, плодів коріандру, шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореня барбарису, кореня цикорію.

 Дія: дезінтоксикаційна, радіопротекторна, антиоксидантна, гепатопроте-кторна (в тому числі регенеративна), протиалергіна, нормалізуюча ферментативну активність, обмінні процеси.

 Призначення:   рослинний концентрат "Світанок" призначається для внутрішнього прийому (через рот) в кількості крапель, відповідній віку:   для дітей - скільки років-стільки крапель  ( від 1 краплини)на 1-2 столових ложки води;   для дорослих -20-35 крапель,  у важких випадках-до 50 крапель на дві столових ложки води.

   Призначати 2-3 рази (у важких випадках  гострих запальних  та інших процесів,отруєнні та інтоксикації іншого генезу - до 5 разів) як правило за 20 хвилин перед їжею. При наявності  диспептичних явищ  призначати через 20 хвилин після їжі починаючи з  половинних доз, поступово збільшуючи відповідно індивідуальним реакціям.

 Форма випуску - флакон об'ємом  25 мл .

"Новітні фітозасоби лікувально-профілактичної дії  НВП "ЕКОМЕД" в педіатричній та сімейній медичній практиці".

В.С. Пилипчук керівник НВП "Екомед" Директор науково- дослідного інституту клінічної мидицини, біорадіології та психофізики.

О.П. Мощич Кандидат медичних наук, лікар.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.