Панкрен 30мл. Экомед

Панкрен 30мл. Экомед

  • Виробник: Экомед
  • Модель: фитоконцентрат
  • Наявність: Є в наявності

Застосовується при ферментативній недостатності підшлункової залози, ферментопатіях, хронічному панкреатиті з порушенням та без порушення екзокринної функції підшлункової залози, структурних змінах в підшлунковій залозі.

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат «Панкрен» на відміну від існуючих засобів, що носять замісний характер, нормалізує трофіку екзокринних клітин підшлункової залози, таким чином покращуючи її основні функції – секреторну та ферментоутворюючу. В результаті покращуються всі функції організму, тому що саме з розщеплення їжі починаються обмінні процеси, а їх порушення внаслідок неповноцінного травлення викликає цілий ряд хвороб, в першу чергу печінки та жовчного міхура. Крім того, при хронічному панкреатиті виникає непереносимість певних видів продуктів, здуття живота, відчуття важкості, нудоти, розладів випорожнення та ін. Нормалізація за допомогою «Панкрена» зовнішньо-секреторної функції підшлункової залози дозволяє не тільки позбутись цих симптомів, а й уникнути пожиттєвої залежності від ферментних засобів. Прийом фітоконцентрату полегшує засвоєння овочів, молочних і жирних продуктів та іншої їжі, яка викликає диспепсичні розлади у пацієнтів з хронічним панкреатитом та диспанкреатизмом.

У більшості випадків фітоконцентрат «Панкрен» дозволяє уникати замісної терапії ферментними препаратами.

 

Приймати один-три рази на день по 20 - 50 крапель на 50 - 100 мл води в залежності від ступеня порушень, в деяких випадках доцільно поєднувати з фітоконцентратом «Світанок».

Побічних ефектів «Панкрена» при апробаціях у клініках різного профілю не було(на упаковці вказані загальні обмеження).

Склад: водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя берези, бобівника трилисного, трави фіалки, звіробою, деревію, золототисячника, череди,  плодів шипшини, аронії чорноплідної, кореневища аіру.

ТУ У 15.8-23732912-016:2006


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.