Нефропатін 30мл. Экомед

Нефропатін 30мл. Экомед

  • Виробник: Екомед , м. Київ
  • Модель: фитоконцентрат
  • Наявність: Є в наявності

Покращує видалення азотовмісних речовин з організму та концентраційну здатність нирок, а також нормалізує вплив на електролітний баланс крові, функцію ацидоамоніогенезу, регуляцію об’єму крові, обмін білків, ліпідів та вуглеводів, стабілізацію рН крові та інші гомеостатичні функції нирок.

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат «Нефропатін» сприяє нормалізації практично всіх функцій нирок та забезпечує повну нормалізацію аналізів сечі. Крім того, у хворих на хронічну ниркову недостатність «Нефропатін» виявляє стійкий протианемічний ефект. Такий широкий спектр дії препарату, що нормалізує практично всі функції нирок, відрізняє «Нефропатін» від сучасних діуретиків (сечогінних засобів), які посилюють лише екскреторну функцію.

Застосування фітоконцентрату «Нефропатін» у комплексній терапії хворих на різні хвороби нирок приводить до швидкого згасання інтоксикаційного, больового, дизурічного та сечового синдромів. Широкий спектр регуляторно-регенеративної дії «Нефропатіну» та відсутність побічних ефектів робить його необхідним засобом при будь-якій нирковій патології у дорослих та дітей. Він ефективний також у комплексному лікуванні серцевої недостатності та гіпертонічної хвороби.

Фітоконцентрат «Нефропатін» не тільки дуже ефективний, а й навіть необхідний при всіх захворюваннях нирок.

Приймати один-два рази на день по 30 - 70 крапель на 50 - 100 мл води у залежності від активності процесу.

Побічних ефектів «Нефропатіна» під час численних апробацій у клініках різного профілю не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Склад: водно-спиртові екстракти чаю зеленого,  листя  мучниці,  брусниці, трави гірчаку пташиного (споришу), суниці, фіалки,  хвоща польового, квіток волошки, цмину піскового.

ТУ У 15.8-23732912-016:2006

Фітоконцентрат "НЕФРОПАТІН"

нефропротекторної, нормалізуючої  електролітний баланс організму дії.

   Проблема захворювань нирок та сечовивідних шляхів лишається надзвичайно актуальною як для педіатрів, так і для терапевтів. З нею пов'язана тимчасова або тривала втрата працездатності, а навіть інвалідизація пацієнтів.  Маючи значні досягнення фармакотерапії  нефрологічної групи захворювань, ефективність лікування вказаних станів  далеко не вичерпана, часом сягаючи 50-80% максимально, що створює необхідність для пошуку додаткових  шляхів її підвищення.

   Особливо важливим є пошук нових препаратів, розроблених на основі фітосировини, оскільки нирки надзвичайно чутливі  то токсичної дії багатьох фармакологічних препаратів. Таким  виявився фітоконцентрат "Нефропатін".

  Дослідження, проведені  у нефрологічних хворих на базі кафедри педіатрії Національного медичного Університету показали  високу ефективність використання фітоконцентрату "Нефропатін" у хворих на гострий  пієлонефрит,  хронічний обструктивний та  необструктивний гломерулонефрит, дисметаболічну нефропатію.

   Результати показали, що при лікуванні з включенням "Нефропатину"  значно швидше покращувався загальний стан хворих (на 3-5 день), нормалізовувався апетит, швидше зникала гіпертермія, зменшувались прояви інтоксикації, вираженість болевого, диспептичного та дизуричного синдрому  в порівнянні групи базової терапії.

Через 3-4 тижні лікування  в групі хворих, що отримували "Нефропатин", вказані синдроми практично зникали.

   Включення в лікування "Нефропатину" сприяло позитивній динаміці  сечового синдрому. Зокрема на момент виписки з стаціонару (ченрез 3-4 тижні) практично зникала кристалурія та лейкоцитурія, а еритроцитурія та протеїнурія були незначними.

   Відмічена значна позитивна динаміка збоку функційного стану  нирок: покращувались показники електролітного балансу  крові, нормалізувалась функція ацидо- та амоніогенезу, концентраційна здатність нирок.

   У хворих зі супутньою патологією нирок введення в курс терапії фітоконцентрату "Нефропатин" сприялозняттю набряків, покращенню відходження сечі, значному покращенню загального стану, зменшенню явищ інтоксикації.

Склад: водно-спиртові екстракти чаю зеленого,  листя  мучниці,  брусниці, трави гірчаку пташиного (споришу), суниці, фіалки,  хвоща польового, квіток волошки, цмину піскового.

Дія:нормалізація морфо-функційного стану нирок, концентраційної  здатності  нирок, нормалізація сечового синдрому (кристалурії, лейкоцитурії, еритроцитурії, протеїнурії), нормалізація ацидо- та аміногенезу, електролітного балансу крові,  нормалізація показників динамічної нефросцинтіграфії.

Показаня до застосування:  пієлонефрити, гломерулонефрити, ниркова та серцева недостатність, гіпертонічна хвороба, стани, що супроводжуються явищами  інтоксикації, сечо-кислий діятез.

Спосіб застосування та дозування: дітям всередину  в кількості крапель відповідній кількості років на 1-2 столових ложки води 2-3 рази протягом дня, дорослим - по 20-35 крапель на 2 столових ложки води 2-3 рази на день за 20-40 хвилин перед, або після їжі.

Форма випуска: флакон об'ємом 30 мл.

"Новітні фітозасоби лікувально-профілактичної дії  НВП "ЕКОМЕД" в педіатричній та сімейній медичній практиці".

В.С. Пилипчук керівник НВП "Екомед" Директор науково- дослідного інституту клінічної мидицини, біорадіології та психофізики.

О.П. Мощич Кандидат медичних наук, лікар.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.