Джерело 30мл. Экомед

Джерело 30мл. Экомед

  • Виробник: Екомед , м. Київ
  • Модель: фитоконцентрат
  • Наявність: Є в наявності

Забезпечує надійний ефект при лікуванні грипу, ГРЗ, гепатитів, туберкульозу, менінгітів, кишкових інфекцій, нейроінфекцій, герпесу, кандидозу, хламідіозу та інших інфекційних захворювань.

Клінічно підтверджено, що імуномодулятор «Джерело» має дуже виражений нормалізуючий та відновлювальний вплив на імунну систему. Навіть люди з найбільш ослабленою імунною системою (хворі на СНІД та ВІЛ-інфіковані) не хворіють грипом і не піддаються застудам, крім того, у них зникають герпетичні висипання, стафілококові нариви та прояви кандидозних (грибкових) уражень слизових оболонок, нормалізуються розміри лімфовузлів.

Вживаючи «Джерело» профілактично діти практично перестають хворіти на застудні та вірусно-інфекційні захворювання, незважаючи на фізіологічну незрілість системи імунного захисту. Завдяки всебічному зміцненню захисних сил, «Джерело» забезпечує надійний ефект при лікуванні грипу, ГРЗ, гепатитів, туберкульозу, менінгітів, кишкових інфекцій, нейроінфекцій, герпесу, кандидозу, хламідіозу та інших інфекційних захворювань.

Фітоконцентрат нормалізує кількість лімфоцитів та їх субпопуляційний склад, регуляторні механізми імунітету (співвідношення Т-хелперів та Т-супресорів), регулює їх активність та вироблення монокінів та лімфокінів, нормалізує антитілопродукуючу функцію як за видами імуноглобулінів, так і за їх молекулярним складом.

Крім того, «Джерело» має помірну антистресову, протипухлинну та виражені радіопротекторну, репаративну, антиоксидантну дії, активізує кровотворення, посилює працездатність та чоловічу потенцію. Місцевий вплив «Джерела» посилює процеси загоєння та зменшує запалення у ділянках ран, трофічних виразок гнійничкових висипань, а також при хронічних запальних процесах (пародонтоз, риніт, синусіт, тонзиліт та ін.). Аплікації та компреси з «Джерелом» тривалістю 20 - 40 хвилин полегшують стан при отиті, холециститі, циститі.

Приймати один-два рази на день по 50 - 70 крапель на 100 мл води. Зовнішнє застосування: закапування в ніс та очі – 1 частина фітоконцентрату на 6 частин води 3 - 6 разів на день. Для полоскання рота, горла, для аплікацій та компресів на місця запалення – 20 - 30 крапель на кожну столову ложку води.

Побічних ефектів від «Джерела» під час численних апробацій у клініках різного профілю не було (на упаковці вказані загальні обмеження). 

Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, подорожника,  шавлії, кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), деревію, ехінацеї, звіробою, золототисячника, материнки, полину, сухоцвіту, чебрецю, череди, квіток нагідок, плодів калини, обліпихи, шипшини, фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби, родіоли, солодки,  кореневища аїру, оману, перстачу, чаги.

ТУ У 15.8-23732912-016:2006

Фітоконцентрат "ДЖЕРЕЛО"

імуномодулюючої, протизапальної, загальнозміцнюючої  дії

    В кожній сім'ї, у кожного авторського колективу є улюблене  "ДИТЯ". Таким улюбленцем в "ЕКОМЕДі" можна заслужено вважати рослинний  концентрат "Джерело".   Нелегко вказати коли народилась кінцева формула сьогоднішнього "Джерела", водночас немає щонайменших сумнівів, що його прабатьком був добре відомий ще раніше як з клінічної практики, так  і  з наукових та клінічних досліджень фітоконцентрат В.С.Пилипчука під назвою "Імод" (імуномодулятор).

    Головне  місце прикладання (напрямок дії)  "Джерела" - імунна система.

На цьому можна було б  поставити крапку. Всім добре відоме значення цієї справді неоціненно важливої регуляторної системи організму людини. Серед  найбільш значних груп захворювань, показаних до терапії з включенням фітоконцентрат "Джерело", прямо пов'язаних з проблемами імунного захисту організму можна виділити інфекційні захворювання. Лише серед дітей інфекційним хворобам належить понад 70% усіх захворювань.

Чому одна дитина хворіє часто, або дуже часто на ГРІ, інші інфекції - практично "не вилазить" з них, а інша не хворіє? Чому одна дитина кожного разу хворіє важко, а друга переносить ці стани у дуже легкій формі, без гіпертермії, без інтоксикації, ба навіть без порушень загального стану - із задовільним самопочуттям? Це все у великій мірі залежить від стану і спричинено рівнем імунної реактивності дитини - здатністю її організму боротись проти будь-якого збудника, її захищеності від пошкоджуючої дії зовнішнього середовища.

     "На похиле дерево кози скачуть" - каже народна мудрість. Ослаблений організм реагує на  збудника нераціонально, патологічно, хворобливо, що знаходить своє відображення в  у складненому перебігу, або хронізації патологічного процесу і  проявляється  у вигляді клінічних симптомів хвороби. При таких станах прямо показане призначення фітоконцентрату імуномодулюючої, протизапальної дії - "Джерела".Важливим є акцентувати увагу на тому, що "Джерело" виявляє надзвичайно виражену  і пролонговану імуномодулюючу дію в порівнянні з відомими імунотропними засобами, впливаючи, передусім, на ті ланки імунітету, які найбіль пригнічені.

    Клінічні дослідження "Джерела" в умовах інфекційного стаціонару показали його високу ефективність в профілактиці і терапії таких широковідомих інфекційних захворювань, як грип, ГРВІ, інфекційний мононуклеоз, серозний менінгіт, гострі кишкові інфекціі, вірусний гепатит. Отримані обнадійливі результати  при лікуванні хворих на СНІД. Навіть при  злоякісних пухлинних процесах, за даними досліджень Українського НДІ онкології та радіології, фітоконцентрат "Джерело" спричиняє біль як 75% заторможення пухлинного росту. Під час клінічних досліджень  виявлено хороший імуномодулюючий вплив фітоконцентрату з підвищенням  титру специфічних антитіл в крові не меньше, аніж в 4 рази ,значно підвищувався рівень імуноглобулінів класу А,М,G (особливо за рахунок Ig M - майже в 3 рази). Призначення фітоконцентрату "Джерело"  дозволяло статистично достовірно  прискорювати процес одужання, знімати явища інтоксикаціі, нормалізовувати  консистенцію випорожнень, підвищену температуру тіла, викликати скоріший зворотній розвиток  інших патологічних  симптомів,в тому числі  зі сторони ЛОР- органів, бронхолегеневої, серцево-судинної  та нервової систем, лабораторно-інструментальних показників, повністю  уникати ускладнень перебігу  захворювання.Важливість вказаних результатів була підтверджена  в клініці пульмонології та фтізіатрії, де використання "Джерела"в комплексі терапії хворих на туберкульоз давало мождивість на 37% підвищувати ефективністьдезінтоксикаційної дії  комплексної терапії  у хворих на вперше виявлений, переважно деструктивний туберкульоз легенів (у 63% хворих в порівнянні з 24% в контрольній групі). Мікобактеріовиділення  вже через 1 місяць лікування  з включенням "Джерела" припинилось у 58% при 29% в контрольній групі базового загальнопринятого курсу лікування. Спостерігалось значне прискорення загоєння порожнин розпаду.

    Вченими клініцистами виявлена значна радіопротекторна дія вказаного фітоконцентрату. Ці дані підтверджені в умовах інституту онкології, де в експерименті при отриманні смертельної дози опромінення (100% смертність у цієї групи дослідних тварин) в піддослідній групі, що отримувала рослинні концентрати "Джерело" і "Світанок" виживало понад 80% опромінених тварин.

    Фітоконцентрат  посилює здорові регенеративні процеси, підвищує фізичну виносливість організму.

   Клінічні багатолітні дослідження підтвердили високу ефективність використання "Джерела" в лікуваннізахворювань гінекологічної сфери, як то запального характеру (аднексити, вульвовагініти, ендометріоз) так і деструктивного, онкологічного спрямування,  де  включення "Джерела" в комплекс терапії може суттєво  підвищити ефективність і покращити прогнози  ведення такої патології, що підтверджено в  умовах відділення гінекології київського воєнного медичного госпіталю.

   Тривалий досвід використання "Джерела" вказує на перспективність його використання в лікуванні хронічних тонзилітів (втому числі і в стадії загострення), аденотонзилітів( і аденоїдних вегетацій),гайморитівангін,  кон'юнктивітів, як з метою лікування загострення названих захворювань, так і з метою запобігання  таких загострень, чи виникнення вказаної ЛОР- патології. Тут однаково доречним буде як внутрішнє (пероральне) призначення, так і місцеве призначення - у вигляді полоскань, промивань, крапель до носа і очей. Такі ж місцеві призначення ефективні в терапії парадонтозу, стоматиту і гінгівіту незалежно від генезу вказаної патології.

   Чудові результати отримані від використання ф.к. "Джерело" в лікуванні хронічних та гострих бронхітів, запалень легенів, захворювань запального характеру та інтоксикаційного походження  органів травлення (гастритів, дуоденитів, езофагитів, панкреатитів, холецистохолангитів, гепатитів, в тому числі  тих, що виникли внаслідок отруєнь харчового чи хімічного, медикаментозного походжень), серцево-судинної систем (в тому числі тонзилогенного походження).

   Важливе місце "Джерела" у ведені післяопераційних хворих, де місцеве його використання сприяє швидшому  заживленню області оперативного втручання, слугує  профілактиці гнійних та інших ускладнень,  післяопереційній стабілізації  функції внутрішніх органів.

   Місцеве примінення "Джерела" показане при будь-яких запальних та інших патологічних процесах, як то при  маститі на область враженої молочної залози, при гнійничковому враженні шкіри-на таку зону, при ларинготрахеїті на область грудини; при гепатиті чи панкреатиті-на область проекції печінки чи підшлункової залози, при фіброміомі, чи мастопатії, простатіті чи аденомі - область проекції враженого органу. Також на область проекції болю при артритах, остеохондрозах, радикулітах, ішіалгії, невріті,області травми чи іншого запалення.

   Спостерігається загальноукріплююча дія фітоконцентрату "Джерело", балансуючий вплив на стан не тільки імунної системи, але і на нервову систему, що проявляється в покращенні загального стану пацієнтів, стабілізації самопочуття при астенізації, виснаженості, астено-невротичному синдромі, неврозоподібних станах, покращення переносимості  сезонних змін, змін атмосферного тиску, температури довкілля, значному покращенні супротиву до інфекційних та вірусних захворювань.

  Отримані результати клінічного дослідження фітоконцентрата "Джерело" знайшли своє відображення в інформаційних листах МОЗ України: "Можливості використання фітоконцентрату "Джерело"  в лікуванні і профілактиці  грипу", "Використання фітоконцентрату "Джерело" в лікуванні і профілактиці вірусного гепатиту",  "Застосування фітоконцентрату "Джерело" в лікуванні туберкульозу".

 Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, подорожника,  шавлії, кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), деревію, ехінацеї, звіробою, золототисячника, материнки, полину, сухоцвіту, чебрецю, череди, квіток нагідок, плодів калини, обліпихи, шипшини, фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби, родіоли, солодки,  кореневища аїру, оману, перстачу, чаги.

 Дія: імуномодулююча (а через імунну систему і антивірусна, протимікробна, протипухлинна дія), протизапальна, загальноукріплююча, антиоксидантна, антистресова, радіопротекторна.

  Форма випуску: флакони об'ємом 30 мл.

 Призначення: рослинний концентрат "Джерело" призначається для внутрішнього прийому (через рот) в кількості крапель, відповідній віку :  для дітей - скільки років-стільки крапель  ( від 1 краплини) на 1-2 столових ложки води;   для дорослих - 20-35 крапель,  у важких випадках - до 50 крапель на дві-три  столових ложки води.

   Призначати 2-3 рази (у важких випадках  гострих запальних процесів - до 5 разів) як правило за 40 хвилин перед їжею. При наявності супутньої алергічної патології призначати через 10-20 хвилин після їжі у  половинних дозах з можливим подальшим збільшенням за вітсутності алергічної реакції на таке призначення.

    Для полоскання рекомендовані пропорції: 10-15 крапель на 1-2 столових ложки води в залежності від віку і алергічної настроєності.

   Для очних крапель: 1 краплина на 11 крапель води 1-3 рази крапати в очі.

   Краплі для носа: 1 краплина на 6 крапель води 3 рази протягом  дня крапати в кожну ніздрю.

   Для вагінального і ректального введення (при локальних запальних та інших патологічних процесах - як то ерозії, дисбактеріози, молочниця та інші):  10 крапель на 1-2 столових ложки води в залежності від індивідуальної чутливості.

   Для обробки поверхні рани (в тому числі післяопераційної):  змащувани легко нерозчиненим"Джерелом", аплікації, орошення (в тому числі області опіку) - 20 крапель на 1 столовуложку води - прикладати на 10-30 хвилин.

   Для аплікацій на область проекції будь-якого запального чи іншого патологічного процесу: 20 крапель на 1 столову ложку води - прикладати на вражену область на 30 хвилин 1-2 рази  (якщо 1 раз, то переважно у вечірній час).Тривалість місцевого призначення індивідуальна і залежатиме від перебігу захворювання: від кількох днів до 1-2 місяців (при тривалому використанні можливе призначення через день).

   Дітям у віці до 1 року як правило ф.к. "Джерело" призгначається паралельно з ф.к.  "Світанок" (за схемою, яка розглядатиметься далі), що дає змогу практично повністю уникнути можливих небажаних алергічних реакцій.

"Новітні фітозасоби лікувально-профілактичної дії  НВП "ЕКОМЕД" в педіатричній та сімейній медичній практиці".

В.С. Пилипчук керівник НВП "Екомед" Директор науково- дослідного інституту клінічної мидицини, біорадіології та психофізики.

О.П. Мощич Кандидат медичних наук, лікар.

Клінічні випробування при дитячих захворюваннях.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.