Свічки з флараксином №10

Свічки з флараксином №10

Свічки з Флараксин - можуть широко застосовуватися для профілактики і лікування інфекційних, соматичних і онкологічних захворювань.  Препарат рослинного походження.  Чинним компонентом є рослинні поліфеноли, отримані за спеціальною технологією.

Хімічний склад:

Один конус містить 2,4 г натуральної жирової основи;  75 мг біологічно активних поліфенольних сполук рослинного походження;  мікроелементи: калій і йод.

Фармакологічні властивості:

Флараксин володіє широким спектром біологічної дії: антиоксидантну, імуномодулюючу, противірусною і протипухлинною.

Дослідженнями, проведеними в провідних лабораторіях НАН України, доведені:

здатність Флараксин стимулювати вироблення ендогенного інтерферону і фактора некрозу пухлини;

нормалізація імунологічного фону у онкологічних хворих;

нормалізація співвідношень імунокомпетентних клітин CD4 / CD8 (хелпери-супресори) та збільшення кількості природних кілерів (NK-клітин).

Іммунобіохіміческіе дослідженнями встановлено здатність Флараксин зв'язуватися з онкофетальні білками, викликаючи їх мікроденатураціонние пошкодження.  Канцеростатичним ефект пояснюється впливом Флараксин на метаболізм пухлинних клітин, викликаючи їх загибель.

Позитивний терапевтичний ефект у хворих з запущеними формами пухлинного процесу супроводжується додержанням метастатической активності і усуненням аутоімунних порушень, суттєво покращуючи якість життя хворих зазначеної категорії.

Флараксин показаний при різних клініко-морфологічних формах злоякісних новоутворень, для лікування доброякісних пухлин, як канцеростатичним і протіворецідівний препарат.

Доцільно застосування Флараксин в різних комбінаціях з променевою і хіміотерапією.  Клінічно виправдано і високоефективно застосування його в якості засобу адьювантной і неоадьювантной терапії.  У першому випадку створюються передумови для успішного оперативного втручання, у другому - відпадає необхідність в проведенні профілактичного хіміотерапевтичного лікування.

Флараксин активно зв'язується з патологічними імунними комплексами, здатний запобігати прогресування аутоімунних захворювань в патогенезі яких мають місце формування імунних комплексів (цирози, гепатити, хронічні нефрити і т.д.).

Вищевказані властивості препарату дають можливість застосовувати Флараксин в терапії вірусних інфекцій ЦНС, "повільних" вірусних інфекцій, до яких відноситься СНІД, розсіяний склероз і т.д.

Показання до застосування:

Профілактика і лікування:

Інфекційних захворювань, в т.ч.  уповільнених;

У гінекології:

Кольпіти, вульвовагиніти, ерозія шийки матки, цервіцити, поліпи шийки і тіла матки, ендометріоз, хронічні сальпінгіти, міоми матки;

У проктології:

Коліти, ентероколіти, геморой, анальні тріщини, парапроктіти, поліпоз товстого кишечника;

В урології:

Цистити, піелоцістіти, поліпи сечового міхура, аденома передміхурової залози;

В онкології:

Для лікування всіх клініко-морфологічних форм онкологічних захворювань на будь-якій стадії онкологічного процесу.

Cпособ застосування:

Свічки водяться в пряму кишку або в піхві, після мікроклізми або спринцювання.  Дозування призначається індивідуально.

Протипоказання:

Відсутні.

Побічні явища:

Індивідуальна непереносимість.

Форма випуску:

Конуси, по 10 штук в упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в прохолодному захищеному від світла місці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Свічки з флараксином №10 - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Феникс, НПО Харьков, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин Зелена Аптека, купити в Житомирі