Олія обліпихи 250 мл.

Олія обліпихи 250 мл.

Цілющий дар природи :
Першими цілющі якості натуральної обліпихової олії помітили на Сході. Її використовували у тибетській і навіть стала одним з головних складових раціону буддистських ченців у важкі часи. Настільки висока поживна та енергетична цінність цього ефірного масла. Аскети за кілька місяців могли харчуватися самим рисом і обліпиховою олією. При цьому не хворіли на цингу ― всі необхідні вітаміни вони отримували з яскраво-помаранчевої олії. Але не в цьому її основний плюс!

Обліпихова олія має протизапальну, регенеруючу та біостимулюючого дію, тому незамінна при опіках та інших ушкодженнях шкіри.Вона має антибактеріальний ефект і сприяє швидкому загоєнню ран, не залишаючи на місці ураження ніяких рубців або шрамів. Обліпихова масло використовують при лікуванні токсичних гепатитів, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, гастритів і коліту. Препарат незамінний при стоматитах, пульпіту, гайморитах, ларингітах, тонзилітах і фарингітах. Обліпихова олія ефективна при травмах і дефектах рогівки, кон'юнктивіті, кератиті, трахоми та інших ураженнях очей, підвищує переносимість організмом деяких протипухлинних препаратів і навіть підсилює їх дію.

Натуральне масло обліпихи серії «Harmonic series» від «Елітфіто» ― це запорука міцного здоров'я!

Унікальний склад :
Ягоди обліпихи безцінні:
вони є справжньою скарбницею вітамінів, мінералів та біологічно активних речовин! Обліпихова олія складається з тріацилгліцеринів та насичених і ненасичених жирних кислот, серед останніх переважають пальмітоолеїнової та олеїнова. В олії є пектинові речовини, флавоноїди, макро - і мікроелементи (бор, залізо, цинк, мідь, марганець, калій, кальцій), деякі види рослинних антибіотиків. До складу обліпихової олії входять вітамін А (до 10,9 мг%), вітаміни (B1, B2, B3, B6, C, E, К та ін), В ній багато каротиноїдів, які є природними антиоксидантами і підвищують імунітет. Це справжнє диво природи, настільки універсальний багатий складу обліпихової олії!

Спосіб застосування :
Для профілактики та комплексного лікування масло обліпихи рекомендується приймати всередину 2 рази на день (вранці і ввечері) за 15-20 хвилин до їди по 1 ч. Ложці. При опіках, ранах, обмороженнях застосовується зовнішньо у вигляді компресів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Олія обліпихи 250 мл. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Елітфіто, м. Іванофранківськ, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.