Йогурт комфорт бебі 30 капс.

Йогурт комфорт бебі 30 капс.

Для профілактики дисбактеріозу, нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту і поліпшення евакуаторної функції кишківника.

Шлунково-кишкові розлади та різні порушення травлення дуже поширені серед дітей.  Нормалізувати роботу травної системи дитини та відновити баланс мікрофлори кишківника здатні компоненти «Йогурт BABY-COMFORT», спеціально розробленого для профілактики дисбактеріозу, поліпшення евакуаторної функції кишківника і нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту.

Склад :

клітковина рослинна або порошок пектину, глюкоза, стеарат магнію, екстракт інжиру, екстракт гарбуза, ліофільна висушена біомаса лактобактерій:

  • Lactobac.  Rhamnosus LB 3,4 × 109 КУО
  • Lactobac.  Murinus LNS 1,6 × 108 КУО.

Лактобактерії забезпечують вторинне травлення і відновлення нормальної мікрофлори у всіх відділах травного тракту.  Комбінація штамів L. Rhamnosus LВ і L. Мurinus LNS має виражену антагоністичну активність проти патогенних (гнильних) мікроорганізмів і збудників гострих кишкових інфекцій.  Це пов'язано зі здатністю лактобактерій утворювати молочну кислоту, перекис водню, лізоцим і інші речовини з протимікробною дією до широкого спектра грампозитивних і грамнегативних бактерій.  Імуномодулювальна функція лактобактерій проявляється в здатності підвищувати загальний рівень секреторного імуноглобуліну А та титри специфічних секреторних антитіл, підсилювати фагоцитоз.

Екстракт плодів інжиру - засіб рослинного походження, нормалізує моторику кишківника, має м'яку послаблювальну дію.

Екстракт насіння гарбуза містить жирну олію, поліпептиди, амінокислоти, карбоксіпіролідін - кукурбитин, фітостерини, смолисті речовини, органічні кислоти.  Має м'яку послаблювальну дію і протиглисний ефект.

Пектин абсорбує токсичні речовини та захищає стінки кишківника від роздратування.  Очищає ворсинки тонкої кишки, покращує засвоєння біологічно активних речовин.

Рекомендації щодо застосування :

  • сприяє нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту;
  • сприяє поліпшенню евакуаторної функції кишківника і запобігання виникненню дисбактеріозу;
  • добавка дієтична до раціону харчування, яка може бути рекомендована як джерело лактобактерій (Lactobac. Rhamnosus LB і Lactobac. Murinus LNS).

Застосування :

  • дітям від 1 до 6 років вміст 1 капсули розчинити у воді або молочної суміші, вживати 1 раз на добу під час приймання їжі;
  • дітям від 6 років - по 1 капсулі 2 рази на добу під час приймання їжі, запиваючи водою.

Тривалість приймання 14 днів.  Перед застосуванням вимагає консультації з лікарем.

Протипоказання :

індивідуальна непереносність компонентів.

Упаковка :

30 капсул.

Умови зберігання :

зберігати в недоступному для дітей місці.  Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від -10 ° С до +25 ° С.

Термін придатності :

24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення, номер партії (серії): см. На упаковці.

Виробник :

ТОВ "Георг біосистеми".

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.