Водоочисник ІВА

Водоочисник ІВА

  • Виробник: ИВАС ЧП
  • Модель: капли
  • Наявність: Є в наявності

Склад: «ІВА» являє собою суміш нетоксичних полімерних неорганічних сполук, гідрооксохлорід алюмінію, модифікованих кремнієм.

Властивості: «ІВА» ефективно очищає воду від нафтопродуктів, заліза та іонів важких металів, поверхнево-активних та інших органічних сполук, нітратів, фосфатів, амонійних солей і радіонукліцідов.

На відміну від дорогих фільтрів, ефективність очищення в яких падає з кожною годиною, «ІВА» забезпечує високу якість очищення кожної порції води. Вона витягує з води забруднюючі речовини і залишає в ній, також необхідні для організму людини солі та мікроелементи, як кальцій, магній, калій та ін. При очищенні води не порушується її кислотно-лужний баланс, і не утворюються вторинні сполуки.

Уніфікований коагулянт володіє додатково властивостями флокулянта і ефективно очищає воду при будь-якій температурі. Вода після кип'ятіння не утворює накипу. На смак очищена вода схожа на талу або джерельну. І вся приготована на ній їжа не тільки смачніше, але й корисніше.

Після очистки вода набуває високі бактеріостатичні властивості. Довго не псується, допомагає відновленню природної мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Після очищення у воді підвищується біоенергетичний потенціал.

Вживання такої води відновлює життєві сили і біополе людини. Пропадає синдром хронічної втоми, підвищується його опірність до несприятливих екологічних умов

Показання:

Воду використовують для пиття і приготування різних напоїв.

На ній готують перші та другі страви.

Чистою водою вмиваються, чистять зуби, обтираются, купаються, миють волосся.

Її використовують для запивання ліків і біологічно активних добавок (БАД), приготування настоїв трав, фіто-чаїв і т д, при цьому процес одужання протікає значно швидше і без алергічних реакцій.

Потрібно всього кілька крапель «ІВИ» і трохи терпіння, щоб вона очистила для вас воду, видаливши з неї забруднюючі речовини і залишивши необхідні для життєдіяльності людини. Надала вам сили і допомогла впоратися з наявними недугами.

Очищення води: Виробляється в водоочисних побутових установках «ІВА», відповідно до інструкції з її застосування. Установка легка і компактна, проста в експлуатації, не вимагає підключення до мережі водопостачання.

Форма випускуВодоочисник «ІВА»: в коробці два флакони з крапельницею по 20 мл, розрахований на очищення 300 л води.

Водоочисна побутова установка «ІВА»: розрахована на очистку 20 - 100 л води на добу.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Водоочисник ІВА