Екстракт  лофанта Тібетського 30 мл

Екстракт лофанта Тібетського 30 мл

Екстракт лофанта Тібетського - це захист всієї імунної системи і нормалізація обмінних процесів в організмі. Володіє унікальною здатністю зв'язувати токсини і виводити їх з організму, прекрасно очищаючи, оздоровлюючи і омолоджуючи його. Виліковує атеросклероз, розчиняє холестеринові бляшки, сприяє безболісному виведенню з організму новоутворених каменів в нирках, сечовому і жовчному міхурі, шляхом розчинення їх в гелевий стан і виведення назовні, знижує артеріальний тиск, безслідно зникають головні болі.

Допомагає позбутися від зайвої ваги.

Лофант виліковує простатит, підвищує потенцію у чоловіків, незамінний при простудних захворюваннях, виліковує кашель бронхіт, ларингіт, запалення легенів, туберкульоз, гастрит, виразкові хвороби, гастроентерит, коліт, застарілий дисбактеріоз, є випадки зцілення раку легенів.

Зміни в стані організму можна спостерігати через 2-3 тижні.

Побічні дії: не виявлено.

Приймати його можна до повного одужання протягом декількох місяців. Щоденне застосування лофанта з їжею дає хороші результати при лікуванні ослаблених, які відстають у рості і з дистрофічними захворюваннями дітей, а також людей похилого віку. Сухим, а влітку зелений можна вживати з профілактичною метою при гастритах, розладах шлунково-кишкового тракту, гепатитах, захворюваннях сечовивідних шляхів, при швидкій стомлюваності, головних болях, коливаннях тиску та ін. розладах.

Лофант досить перспективний як профілактичний і лікувальний рослина для нормалізації обміну речовин, зміцнення імунної та нервової систем.

Спосіб застосування: Приймати по 10-12 крапель на півсклянки води за 15 хвилин до їди 2-3 рази на день. Курс 1 місяць.

Об'єм: 30мл.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Екстракт лофанта Тібетського 30 мл