БІЛА ГЛИНА (КАОЛІН ХАРЧОВИЙ) 50г

БІЛА ГЛИНА (КАОЛІН ХАРЧОВИЙ) 50г

БІЛА ГЛИНА (КАОЛІН ХАРЧОВИЙ)

Біла глина (Каолін харчовий)

Форма випуску:

Капсули №90, Порошок 50гр.

Рекомендацii:

• для очищення організму: при отруєннях різного походження, в тому числі при алкогольній інтоксикації та порушенні обміну речовин;
• сприяє виведенню токсинів та радіонуклідів з організму;
• сприяє зміцненню волосся та нігтів.

Опис:


Склад:
 глина біла (каолін)

Рекомендується до раціону харчування як додаткове джерело мікро- та макроелементів у добре засвоюваній формі (кремній, алюміній, фосфор, залізо, магній, кальцій, калій та ін.) з метою очищення організму. Має адсорбуючі властивості, сприяє виведенню токсинів та радіонуклідів з організму, зміцненню волосся та нігтів. Рекомендується при отруєннях різного походження, в тому числі при алкогольній інтоксикації та порушенні обміну речовин.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:
профілактична: вживати по 3 капсули (0,35 г) 2 рази на день до їжі, запиваючи 1-2 склянками води або 1 чайну ложку розчинити в склянці води та випити. Курс споживання – 4 тижні. При необхідності курс споживання повторюють 2-3 рази на рік.
при необхідності (отруєння, інтоксикація та порушення обміну речовин) дозу збільшити до 9 капсул (0,35 г) або 2-3 чайні ложки на день.

Біла глина – каолін


Отримала свою назву біла глина завдяки провінції Каолін в Китаї де вперше були виявлені багаті родовища в яких знаходилася біла глина.
З успіхом застосовується біла глина при лікуванні в медицині і косметології, як нашими предками так і передовими ученими сучасності.

У медичній практиці широко використовують білу глину . Глина білого кольору - каолін - складається з мінералу каолініту, що не розчиняється у воді. Очищаюча, тонізуюча і оздоровча дія, яку надають організму мінеральні солі і мікроелементи, що містяться в білій глині, відомі з давніх часів, тому вона використовувалася як сорбент - тобто як поглинач, що зв'язує і видаляє з травного тракту токсичні речовини. Білу глину використовують в лікуванні від ожиріння, від хронічних захворювань кишечника, при випадінні волосся і для зміцнення нігтів.

Каолін
 здатний абсорбувати продукти життєдіяльності кліток організму. Він поглинає отрути, токсини, гази і навіть радіацію з шлунково-кишкового тракту, поки вони не встигли всмоктатися в кров'яне русло. Тому саме білу глину до цих пір застосовують при серйозних інтоксикаціях. Не гірше за сучасні антибіотики каолін справляється і з хвороботворними бактеріями. Але, на відміну від ліків, сама глина залишається хімічно інертною, а отже, абсолютно нешкідливою для організму.

Також її активно використовують в косметології в складі засобів для догляду за шківою і волоссям: очищуючих масок, шампуней і зубних паст. 
Вплив білої глини на шкіру обличчя і тіла по істинно сприятливий. Каолін робить судини у верхніх шарах шкіри гнучкими, сприяє утворенню колагену, який, у свою чергу, додає еластичність шкірі. Біла глина діє на шкіру як антисептик, активізує кровообіг, знімає запалення. Маски для обличчя з білої глини діляться згідно з її властивостями на відбілюючі, очищаючі, живильні,  підсушуючі, а також маски для проблемної шкіри.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

БІЛА ГЛИНА (КАОЛІН ХАРЧОВИЙ) 50г