Анантаваті табл.№30

Анантаваті табл.№30

 • Виробник: РАЗНОЕ
 • Модель: таблетки
 • Артикул: 17689
 • Наявність: Є в наявності

Анантаваті

Характеристика:

Комплексне рослинний засіб Анантаваті не є лікарським препаратом.

Біологічно активна добавка (БАД) Анантаваті може бути рекомендована в якості додаткового джерела біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи, поліпшенню розумової діяльності і полегшує стан при стресових ситуаціях.

Трава бакопа Моньє, завдяки вмісту в своєму складі біофлавоноїдів, нетоксичних алкалоїдів (бакопин і герпестін), сапонінів, а також бакозідов, застосовується як тонізуючий засіб для мозку і нервової системи, а також для поліпшення процесів запам'ятовування, збереження і відтворення інформації. Бакозіди, які містяться в рослині, сприяють інтенсифікації процесу синтезування протеїну в клітинах головного мозку, ніж стимулююче впливають на здатність до навчання, пам'ять і кмітливість.

Ця рослина покращує короткострокову та довгострокову пам'ять, концентрацію уваги, стимулює здатність мозку до розумової роботи за рахунок нормалізації мозкового кровообігу та стимуляції припливу кисню до тканин мозку.

Трава бакопа знімає втому після напруженої розумової роботи (іспити, проекти), запобігаючи накопичення негативних емоцій (що може бути чревате нервовим зривом), усуває головний біль, підвищує працездатність, лікує амнезію. Рослина проявляє антидепресивні властивості, знімає тривогу, стрес, напруга, допомагає при депресії (в тому числі і виникає в післяпологовий період), усуває занепокоєння, розслабляє, нормалізує сон, усуває безсоння, використовується при епілепсії і аутизм.

Також зазначений компонент кошти Анантаваті збільшує тривалість життя, уповільнює старіння, зміцнює імунну систему, сприяє швидкому одужанню і усунення наслідків після раніше перенесених інсультів, нервових потрясінь, черепно-мозкових травм. Має антиоксидантні, антисептичні, протизапальні, тонізуючими, антисклеротичними властивостями.

Корінь аїру містить сесквітерпени (азарон, β-пинена, β-Калама), глікозиди, а також фітонциди і багато інших речовин. У складі кошти Анантаваті корінь аїру присутній не тільки завдяки своїй здатності надавати заспокійливий і знеболюючий ефекти, тонізувати серце, знижувати тиск, зміцнювати судини, покращувати пам'ять і зір, стимулювати мозкові функції. Також ця рослина здатна впливати на закінчення смакових рецепторів, в результаті чого підвищується апетит, посилюється виділення шлункового соку і поліпшується травлення (так як багато депресивні стани, розумова і фізична перевтома характеризуються відсутністю апетиту).

Корінь марени серцелистої містить яблучну, винну, лимонну і аскорбінову кислоти, антрахінони, трітерпеноїди, білки, цукру і пектинові речовини.

За рахунок наявності в своєму складі перерахованих вище речовин корінь марени нормалізує роботу центральної нервової системи, стимулює розумову діяльність, скоротливу здатність серцевого м'яза, знижує рівень кров'яного тиску, зміцнює імунітет, знижує концентрацію холестерину в крові, зміцнює стінки судин, підвищує загальний тонус організму, працездатність.

Також ця рослина здатна проявляти стимулюючий, адаптогенну, імуномодулюючу, протизапальну, ранозагоювальну, протимікробну, кардіотонічну, протипухлинну, детоксикаційну, жовчогінну, болезаспокійливу, антиоксидантну, загальнозміцнюючий, тонізуючий, протисудомну і спазмолітичну фармакологічні дії.

Корінь і листя вітанії снотворної містять алкалоїди (сомнін, сомніферін, вітанін, Тропін, псевдотропін і анаферін), завдяки чому їх використовують для підвищення енергії, посилення витривалості і для допомоги організму в боротьбі зі стресом і розумовими перевантаженнями. Також вітання використовується при залізонедостатній анемії, сприяючи кровотворенню і підвищуючи рівень гемоглобіну в крові. Витанія здатна проявляти спазмолітичний ефект.

Корінь нарду індійського містить крісталліновую і джатамансіевую кислоти, ангеліцін, масла. Ця рослина застосовується при амнезії, стресах і психічних розладах (які характеризуються головним болем, мігренню, істерією, перепорушенням, маренням, безсонням, нав'язливими станами, судомами), порушеннях психіки (викликаними гормональними змінами в організмі жінки в період клімаксу і ПМС). Також використовується при інсультах і порушеннях кровопостачання і кровообігу головного мозку. Нард індійський має загальнозміцнюючі і імуностимулюючі властивості.

Трава центелли азіатської містить ефірну олію (представлене піненом, мірценом і іншими моно- і сесквитерпеноидов), стероїдні сполуки (кемпестерін, β-ситостерин, стигмастерин), сапоніни, флавоноїди та інші сполуки.

Рослина центелла за рахунок наявності перерахованих вище речовин застосовується як стимулюючий і тонізуючий засіб, що поліпшує обмін речовин, що сприяє омолодженню організму, засіб для зміцнення нервових і мозкових клітин, підвищує інтелектуальні здібності, покращує пам'ять.

Її широко використовують при головних болях різного генезу, енцефалопатії, як профілактичний засіб від вікових змін мозкової діяльності, в період одужання після перенесення черепно-мозкових травм, при різних нервово-емоційних розладах. Центелла збільшує тривалість життя, уповільнює старіння, зміцнює імунну систему.

Насіння древогубца волотістого містять алкалоїди секвестерпена, панікулатін, малкангуніол і інші речовини, завдяки чому ця рослина забезпечує захист клітин мозку від нейротоксичности, проявляючи антиоксидантні властивості. Сприяє регенерації клітин мозку, має болезаспокійливу ефектом, заспокійливим і антистресовим властивостями, покращує пам'ять і здатність до навчання (завдяки чому використовується для лікування амнезії), знижує рівень холестерину в крові.

Трава березки використовується в медицині при неврозі, атеросклерозі, непритомності, зубного болю за рахунок входять до його складу речовин, а також проявляє протипухлинну, знеболюючу, діуретичну, детоксикаційну властивості.


 Перераховані вище лікарські рослини, за рахунок активізації діяльності головного мозку внаслідок збагачення його тканин киснем, наділяють засіб Анантаваті здатністю:

 • надавати м'яку заспокійливу дію на центральну нервову систему (знижувати психоемоційне напруження, прояв агресії, виводити зі стану депресії);
 • поліпшувати здатність до запам'ятовування інформації;
 • підвищувати здатність до фізичної і розумової роботи;
 • підвищувати настрій;
 • сприятливо діяти на фази сну, сприяти швидкому засипанню;
 • сприятливо впливати на вегетативну нервову систему;
 • ліквідувати наслідки ішемічного інсульту і ЧПТ на головний мозок;
 • проявляти антитоксичну дію при надмірному вживанні алкоголю і деяких лікарських препаратів, гнітюче діють на функцію ЦНС;
 • збільшувати рівень соціальної адаптації і стресостійкість.Харчова цінність 100 г продукту: білків - 14,56 г, жирів - 3,20 г, вуглеводів - 11,80 г.

Енергетична цінність 100 г продукту: 136,61 ккал (571,61 кДж).

Не містить ГМО.

Рекомендації по вживанню:
Перед початком використання комплексного природного кошти Анантаваті необхідно проконсультуватися з лікарем.

Анантаваті призначають, якщо пацієнт страждає:


 • розумовим та фізичним виснаженням;
 • труднощами з процесами запам'ятовування, збереження і відтворення інформації;
 • підвищеної схильністю до нервового збудження і прояву емоцій;
 • розладами сну (порушенням фази засипання);
 • невротичними, депресивними та тривожними станами (в тому числі наслідками нейроінфекцій і ЧМТ);
 • порушеннями функціональності вегетативної системи;
 • енцефалопатією;
 • ішемічним інсультом;
 • психоемоційним перенапруженням в результаті переживання короткочасних і тривалих стресів, причинами яких могли стати різні ендогенні фактори (іспити, затяжні конфлікти).Також комплексну добавку Анантаваті рекомендується вживати як профілактичний засіб від виснаження людям, інтенсивно займаються спортом і розумовою працею.

При зазначених видах порушень здоров'я Анантаваті слід приймати по 1-2 таблетки 1 раз на добу після їди, запиваючи склянкою води.

Курс прийому Анантаваті становить 45-60 днів. Необхідність проведення повторного курсу або його продовження визначає виключно лікар.

Побічна дія:

Якщо схема дозування та застосування БАД Анантаваті буде дотримана пацієнтом, то побічні дії кошти не будуть спостерігатися. Однак імовірна можливість виникнення алергічних реакцій при наявності у пацієнта схильності до цього.

Протипоказання:

Не рекомендують Анантаваті в наступних випадках:

 • дитячий вік (до 18 років);
 • індивідуальна гіперчутливість до компонентів, що входять до складу засобу;
 • період вагітності та лактації у жінок.


Форма випуску:

Засіб Анантаваті випускається у формі таблеток, вкритих оболонкою, № 10 у блістерній упаковці, - по 3, 6 або 10 блістерів в картонній пачці.


Склад:

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить:

Активні речовини:

 • Трава бакопа Моньє (Bacopa monnieri) - 100 мг;
 • Корінь аїру (Acorus calamus) - 60 мг;
 • Корінь марени серцелистої (Rubia cordifolia) - 30 мг;
 • Корінь і листя вітанії снотворної (Withania somnifera) - 75 мг;
 • Корінь нарду індійського (Nardostachys jatamansi) - 10 мг;
 • Трава центелли азіатської (Centella asiatica) - 75 мг;
 • Насіння древогубца волотістого (Celastrus paniculatus) - 50 мг;
 • Трава березки (Convolvulus pluricaulis) - 50 мг.


Наповнювачі: крохмаль кукурудзяний, ПВП (К-30), натрію бензоат, тальк, барвник пурпурний.

Група:

БАД, що впливають на центральну нервову систему


Умови зберігання:

Таблетки Анантаваті слід зберігати 3 роки в сухому, темному і прохолодному місці (НЕ ˃ 30 ° С). Берегти від дітей.

Виробник:

Ананта Медікеар
Додаткова інформація про виробника:
Країна-виробник - Індія.

Інформація про реєстрацію:

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03 / 60031 від 26.09.2014 р (UA)

додатково:

Слід ретельно дотримуватися прописану лікарем схему дозування комплексного кошти Анантаваті.

Дані продукти не призначені для заміни різноманітного і збалансованого харчування, а є додатковим джерелом біологічно активних речовин.

Увага!
Опис БАД "Анантаваті" на даній сторінці є спрощеною і доповненої версією офіційної інструкції по застосуванню. Перед придбанням або використанням даної біологічно активної добавки ви повинні ознайомитися з затвердженою виробником анотацією.
Інформація про БАД надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самоліку

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Анантаваті табл.№30