Пасифлора 30 капс.

Пасифлора 30 капс.

Склад :

трава пасифлори інкарнатної.

Властивості :

Препарати пасифлори застосовують як заспокійливий засіб у хворих з неврастенічними скаргами і вегетативними порушеннями на тлі різних захворювань нервової, коли поряд з органічною симптоматикою відзначаються скарги на підвищену дратівливість, нервозність, ослаблення гальмівних реакцій, порушення сну, серцебиття, пітливість.

Позитивні результати відмічені при лікуванні препаратами пасифлори хворих в клімактеричному і преклімактеричному періодах, при підвищеній нервозності, порушення працездатності і сну, при "припливах", артеріальної гіпертензії. Пассифлору призначають при хронічному алкоголізмі, вона надає заспокійливий вплив на хворих в період абстиненції, знижує потребу в алкоголі, усуває невротичні розлади, покращує настрій, сон, підвищує працездатність. Екстракт пасифлори застосовують як допоміжний засіб при лікуванні хворих на епілепсію.

Рекомендації щодо застосування :

  • при порушеннях функцій нервової системи;
  • при стресових і тривожних станах, дратівливості, порушеннях сну.

З обережністю призначають :

При тяжких органічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Під час лікування слід утримуватися від видів діяльності, які потребують підвищеної уваги та швидких рухових і психічних реакцій (водіння транспорту, управління механізмами).

Спосіб застосування :

по 1 капсулі 3 рази надень під час їжі.

Курс споживання :

3 - 4 тижні

Протипоказання :

Вагітність, період лактації, сповільнення серцевого ритму.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Пасифлора 30 капс. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Дана Я, ПП, м. Київ, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.