Спрей гігієнічний АнтиГрибок по 150 мл.

Спрей гігієнічний АнтиГрибок по 150 мл.

Призначення :

Спрей "АнтиГрибок" спеціально розроблений для захисту нігтів та шкіри від зараження грибком, а також для протигрибкової обробки взуття. 

Дія спрея "АнтиГрибок" обумовлена вмістом молочної кислоти, саліцилової кислоти та нікотинової кислоти (вітамін РР). Суміш цих компонентів створює неможливі умови життєдіяльності грибка та захищає шкіру та нігти від зараження. 

Спосіб використання :

Для профілактики зараження грибком спрей АнтиГрибок розпилюють на ділянки нігтив, прилеглі ділянки шкіри в достатній кількості, тобто до ретельного зволоження.

Для протигрибкової обробки взуття спрей АнтиГрибок ретельно розпилюють на внутрішню поверхню взуття щоденно на ніч. Обробку взуття необхідно проводити одночасно з лікуванням грибкової інфекції з метою уникнення повторного інфікування.

Склад :

Aqua, Lactic Acid, Nicotinic Acid, Salicylic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Ros-marinus Officialis Flower Oil, Chelidonium Majus Extract, Salvia Officinalis Extract, Stick-Tights Extract, Sodium benzoate.

Перед використанням збовтати.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Спрей гігієнічний АнтиГрибок по 150 мл. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Еліксір, ТОВ, м. Дніпро, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.