Олія чорного кмину 100 мл.

Олія чорного кмину 100 мл.

Опис :

Історія застосування масла чорного кмину має понад 3000 років.  Найбільшу популярність це масло отримало завдяки згадці в Корані (пророк Мухаммед назвав його ліками проти усіх хвороб, окрім смерті), а також завдяки науковим працям Авіценни, який стверджував, що чорний кмин допомагає людині не тільки боротися з хворобами, але і сприяє підвищенню життєвої сили.  Масло чорного кмину містить понад 100 різних компонентів, 50 з яких беруть участь в обмінних процесах.  До складу масла чорного кмину входять ненасичені та насичені жирні кислоти, фосфоліпіди, 15 амінокислот (з яких 8 - незамінні), каротиноїди, вітаміни групи B, Е, різні макро- і мікроелементи, природні антибіотики, кальцій, залізо, мідь, фосфор, калій, магній, марганець, цинк, селен, бор, йод, молібден, хром, стронцій.  Унікальний алкалоїд нікелін, який входить до складу масла, діє на наш біологічний годинник, на вилочкової залози (тимус), стимулюючи її.  Вилочкова залоза (тимус) відповідає за контроль над імунітетом і механізмами старіння.  Підсилюючи захисні сили організму, можна вилікувати будь-яку хворобу.  Масло чорного кмину підвищує імунітет і є тим засобом від всіх хвороб.  Жирні ненасичені кислоти приносять організму чималу користь - вони знижують рівень цукру в крові, запобігати хворобам серця і судин (атеросклероз, гіпертонія) знижують рівень холестерину, сприяють зростанню і зміцненню волосся, попереджають їх випадання, запобігають передчасному посивінню.  Благодатно впливають на органи травлення при гастритах, метеоризмі, діареї, дисбактеріозі.  Масло чорного кмину є надзвичайно корисним для серцево-судинної системи.  Комплекс ненасичених кислот Омега-6 і Омега-9, фітостеролів і вітамінів сприяє зміцненню стінок кровоносних судин, зниження рівня холестерину в крові, запобігає утворенню тромбів і небезпечних атеросклеротичних бляшок.  Протипоказання: не можна вживати вагітним жінкам (тільки зовні), людям з пересадженими органами, оскільки може спровокувати відторгнення. 

Застосування :

Для загального зміцнення організму рекомендується приймати після їжі 1 ч. Ложку чорного кмину (добову дозу не збільшувати).  Для комплексного лікування - по 1 ч. Ложці та пів склянки води та 1 ст.  ложку меду.  Все перемішати та приймати за 15 хв.  до їди перед сніданком і вечерею. 

У кулінарії :

Для загального зміцнення організму рекомендується приймати після їжі 1 ч. Ложку чорного кмину (добову дозу не збільшувати).  Для комплексного лікування - по 1 ч. Ложці та пів склянки води та 1 ст.  ложку меду.  Все перемішати та приймати за 15 хв.  до їди перед сніданком і вечерею ....


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Олія чорного кмину 100 мл. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Елітфіто, м. Іванофранківськ, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.