Дигідрокверцетин «Кардіо» 20 капс.

Дигідрокверцетин «Кардіо» 20 капс.

Дигідрокверцетин «Кардіо» 20 капс.

 "ДГК - кардіо" - це комплекс з дигідрокверцетина, коензінма Q10 і екстракту шоломниці байкальської для здоров'я серця, судин і нормалізації артеріального тиску.

Склад:

  • дигідрокверцетин «Taxifolin» - 50 мг.
  • коензинма Q10 - 48,5 мг.
  • екстракту шоломниці байкальської - 50 мг.

Спосіб застосування :

По 1 капсулі 1 - 2 рази в день за 15 - 20 хв.  до їди або після їди, запиваючи склянкою кип'яченої води кімнатної температури.

Термін вживання:

1 - 2 місяці.  При необхідності курс повторити 2 - 3 рази на рік.

Застереження:

вагітні, жінки-годувальниці, діти до 6 років,

Протипоказання:

Індивідуальна непереносність компонентів.

Діти:

застосовують в педіатрії за призначенням лікаря.

Форма випуску :

20 капсул по 150 мг.

Характеристика компонентів:

1. Дигідрокверцетин (Dihydroquercetin), відомий також як «Taxifolin» відноситься до біофлавоноїдам з Р-вітамінною активністю натурального природного походження.  Один з найсильніших антиоксидантів.

Дигідрокверцетин отримують з деревини модрини сибірської (Larix sibirica Ledeb.) І модрини даурской (L. dahurica Turcz.).  Як сильний антиоксидант - захищає клітини від ушкодження вільними радикалами.  ДГК знижує в'язкість крові, сприяє підвищенню міцності і еластичності судин і капілярів, нормалізує проникність судинної стінки, покращує мікроциркуляцію з підвищенням резервних можливостей капілярного русла, нормалізує обмін речовин.  Також дигідрокверцетин підвищує стійкість тканин організму до шкідливих дій : підвищеного вмісту цукру в крові, зменшує ризик розвитку ускладнень цукрового діабету, зменшує прогресування мікро- і макроангіопатії, знижує ймовірність захворювання на цукровий діабет проявляє мембраностабілізуючу, гепато- і радіопротекторну дію.  Застосовується в профілактиці, в комплексному лікуванні і в період реабілітації серцево-судинних, неврологічних, імунологічних, ендокринних патологій.

2. Коензим Q10 (убідекаренон, убіхінон):

Коензим Q10 - це жиророзчинний кофермент, який представлений переважно в мітохондріях еукаріотів.  Коензим Q10 (убіхінон) відповідає за вироблення 95% усієї клітинної енергії організму.

Коензим Q10 необхідний для функціонування тканин з високим рівнем енергетичного обміну, особливо це стосується серця, нирок і печінки.  З віком вироблення коензиму Q10 в організмі зменшується, тому необхідно вживати продукти або препарати зі складом Коензиму для підтримки балансу, нормальної роботи органів і життєдіяльності організму.

Коензим Q10 (убіхінон) має сильні антиоксидантні властивості і проявляє захисну дію від вільних радикалів.

3. Шоломниця байкальська:

Сприяє зниженню збудливості центральної нервової системи, знижує напругу при психічному і розумовій перевтомі;  проявляє гіпотензивну дію, обумовлене з одного боку пригніченням проведення збудження в симпатичних гангліях, з іншого - помітним седативним, судинорозширювальну і спазмолітичними ефектами.

Препарати на основі шоломниці байкальської застосовують для лікування пацієнтів при астено-невротичних станах і з артеріальною гіпертензією.

Антиоксидантні, гіпотензивні, седативні, капілляро- і мембраностабілізірующіе властивості компонентів дієтичної добавки, вивчені на сучасному рівні, покладених в основу при створенні нового препарату «ДГК-кардіо».

ДГК-кардіо проявляє антиоксидантну, капілляро- і кардіопротекторну дію.  Сприяє нормалізації артеріального тиску, поліпшення коронарного кровотоку, зміцненню капілярної і судинної стінки, зниження в'язкості крові, відновленню мікроциркуляції та обміну речовин на клітинному рівні.  ДГК-кардіо усуває гіпоксію тканин, надає метаболічну, дезінтоксикаційну дію, покращує перебіг репаративних процесів.  Дія препарату базується на поліпшенні і активації захисних функцій організму за рахунок компонентів рослинного походження, що входять до складу дієтичної добавки.  Потужні антиоксидантні властивості всіх складових препарату можна з успіхом застосовувати не тільки в кардіології, неврології, а й в комплексі з основною програмою лікування хворих з онкопатологією, які отримували хіміо- та променеву терапію (Mehendale S.R. et al., 2004).

Одним з важливих у патогенезі артеріальної гіпертензії є оксидативний стрес.  Оксиданти (активні форми кисню), грають ключову роль у механізмах розвитку хвороби.  У тканинах відбувається накопичення вільних радикалів, що обумовлюють вільне перекисне окислення ліпідів мембран різних клітин, особливо нейронів головного мозку.  Тривала активація перекисного окислення ліпідів призводить до накопичення кінцевих токсичних продуктів (вільних радикалів жирних кислот, альдегідів, кетонів, оксикислот).  При цьому в центральній нервовій системі відбувається зміна чутливості нейронів до нейромедіатора.  Це в свою чергу призводить до формування «застійного» емоційного збудження в корі головного мозку і до стійкого порушення механізмів саморегуляції АД.

У нормальних умовах перекисне окислення ліпідів протікає у вигляді керованої реакції.  Антиоксидантна система контролює окислювальні процеси.  Однак не завжди організм здатний їх контролювати.  І тоді розвивається шкідливий вплив на тканини токсичних продуктів перекисного окислення ліпідів, і як наслідок - хвороба.  Усунути небажані ефекти можуть антиоксиданти.  До складу ДГК-кардіо входять три сильних антиоксиданти, які утворюють ефект синергізму (посилення дії один одного) і забезпечують надійну антиоксидантний захист організму.  Внаслідок нейтралізації вільних радикалів ДГК-кардіо забезпечує захист клітинної мембрани і ДНК від вільно-пошкодження.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Дигідрокверцетин «Кардіо» 20 капс. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник БиоФлавид ( BioFlavid ), Киев, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин Зелена Аптека, купити в Житомирі.