Коензим Q10 60 капс.

Коензим Q10 60 капс.

Антиоксидант Stark CO-Q10 Coenzyme

Це антиоксидантне поєднання коензиму Q10, вітамінів С і Е, а також біоперіна. Ні для кого ні секрет, що Коензим Q10 є часто популярною добавкою Не тільки у людей, які займаються спортом. Крім регенерації клітин і виведення токсичних продуктів з організму, Коензим Q10 зарекомендував себе як антиоксидант з ефектом омолодження. Підвищення загального тонусу, розгладжування зморшок, поліпшення фізичного самопочуття є лише невеликими плюсами, Яким має CO-Q10 Coenzyme StarkPharm. Коензим Q10 (ку 10) в поєднанні з вітамінами С і Е має низку біологічно активних функцій, які значною мірою покращують загальний тонус, зміцнюють серцево-судинну систему. При лікуванні серця даний препарат прискорить процес і дозволить організму швидше вивести продукти розпаду синтетичних препаратів, а також токсинів.

CO-Q10 Coenzyme Stark Pharm - це поєднання компонентів є досконалим джерелом енергії для серця людини і всієї серцево-судинної системи. Тут присутні різні стимулятори ЦНС або речовини, які негативно впливають на нервову систему. Систематичний приймання забезпечить нормалізацію енергообміну і зняття зайвого навантаження з серця. CO-Q10 головним чином бере участь у створення енергоресурсів в більшості клітин людини. Брак цього з'єднання може привести до яскраво вираженого уповільнення метаболізму. Люди, які займаються спортом, відзначають падіння силових показників і швидкісно-силових якостей, представниці прекрасної статі, які НЕ займаються спортом, але ведуть активний спосіб життя, можуть простежити млявість шкіри, що надалі переростає в зморшки. На жаль, наситити організм CO-Q10 повною мірою неможливо, якою б збалансований раціон не був. Для цього компанія StarkPharm створила біодобавки на основі коензиму Q10. Приймання даного препарату дозволить повною мірою заповнити дефіцит цієї речовини. Крім основного компонента до складу CO-Q10 Coenzyme StarkPharm входять вітаміни, які підсилюють дії продукту, а також речовина, яке гарантовано засвоює продукт на 100%

Дія CO-Q10 Coenzyme Stark Pharm:

 • Виведення токсинів;
 • Виражене омолодження;
 • Позбавлення від зморшок;
 • Зміцнення серцево-судинної системи;
 • Енергозабезпечення клітин внаслідок усіх джерел;
 • Значне підвищення швидкісно-силових якостей;
 • Нормалізація і прискорення метаболізму.
 • Експерти в сфері краси, а також спортивні дієтологи рекомендують вживати CO-Q10 в поєднанні з вітамінами С і Е.

Склад CO-Q10 Coenzyme Stark Pharm (1 капсула):

 • Coenzyme Q-10 - 50 мг
 • Вітамін С - 200 мг
 • Вітамін Е - 10 мг
 • Біоперін - 5 мг

Рекомендації щодо застосування CO-Q10 Coenzyme Stark Pharm:

Для омолодження і позбавлення від зморшок рекомендується приймання від 50 до 100 мг на день. Для підвищення спортивних результатів рекомендується вживати від 50 до 200 мг на день, залежно від рівня тренованості спортсмена. Курс приймання НЕ повинен перевищувати двох місяців, повторювати можна два рази в рік.

Упаковка:

полімерні банки по 60капс

Умови зберігання:

в сухому, захищеному від сонця місці при температурі від 5 ° С до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%; в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення (дату споживання «Вжити до»: дивитися на етикетці).

Протипоказання:

Перевищувати рекомендовану дозу. Не є лікарським засобом.

Термін придатності та умови зберігання:

Зберігати в щільно закритій тарі в прохолодному, сухому місці недоступному дітям.

Придатний до:

вказано на упаковці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Коензим Q10 60 капс. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Старк Фарм, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин Зелена Аптека, купити в Житомирі.