Спіруліна 150 капс.

Спіруліна 150 капс.

Спіруліна в капсулах Stark Spirulina Mega caps

Це синьо-зелена водорість прісних вод, яка містить один з найкращих складів по вітамінах і мікроелементів, серед представників продуктів використовуваних в здоровому харчуванні спортсменів і активних людей віддають перевагу натуральним продуктам. Цей зелений порошок здавна використовували в країнах Південної Америки і Африки, приписуючи їй заслужені лікувальні властивості.

До складу спіруліни входить понад 60% білкової маси і таких важливих компонентів повноцінного раціону як фітодобавки і мінерали, а саме каротиноїди, базові жирні кислоти, залізо, магній, кальцій і селен.

Склад на порцію (5 капсул):

  • органічна спіруліна - 3000 мг.

Інші компоненти:

  • Фруктоза, желатин (капсули).

Рекомендації по вживанню:

Використовуйте 5 капсул один-два рази на день під час їжі або натщесерце.

Спосіб вживання:

Проковтніть капсули запиваючи склянкою води або соку.

Умови зберігання:

в сухому, недоступному для дітей місці при температурі від 5 ° С до 25 ° С, і відносній вологості повітря не більше 75%.

Увага:

органічна спіруліна (без ГМО). Не містить алергенів з дріжджів, пшениці, клейковини, сої, молока, яєць, риби, молюсків або горіхів. Проведена упаковка продукції в умовах виробництва містять ці алергени.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Спіруліна 150 капс. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Старк Фарм, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин Зелена Аптека, купити в Житомирі.