Таурин 500мг 200 табл.

Таурин 500мг 200 табл.

Амінокислота таурин Stark Taurine 500 мг

Вільна форма амінокислоти таурину (L-taurine) в зручній формі використання, капсули Stark Taurine 1000 мг.

Таурин сприяє швидкому всмоктуванню і засвоєнню вуглеводневмісних продуктів, особливо дисахаров. Підсилює ефект від приймання інших продуктів спортивного харчування, виконуючи транспортну функцію.

Склад (2 табл.):

  • Таурин - 1000 мг

Рекомендована добова доза:

Двічі в день в першій половині дня по одній капсулі між прийомами їжі.

Додаткові рекомендації:

Особливо рекомендується прийом L-taurine 2 таблеток спільно з AAKG (5 гр) і Концентрованим креатином (0,5 гр на 30 кг ваги) за 60 хвилин до початку тренування.

Упаковка:

200 таблеток.

НЕРВОВА СИСТЕМА

Таурин здійснює нейропротекторну (захисну дію на головний мозок) дію таурину. При його комплексному застосуванні із засобами, що поліпшують мозковий кровообіг, у хворих з ураженнями головного мозку поліпшуються когнітивні функції (вищі мозкові функції: пам'ять, увагу, психомоторна координація, мова, рахунок, ін).

Сприяє усуненню невротичної симптоматики і вегетативних порушень.

Останнім часом встановлено, що в мозку таурин грає роль нейромедіаторові амінокистоти, яка гальмує синаптичну передачу. У великому дозуванні - гальмування нервових процесів, заспокійливу, протисудомну дію. У малих - стимулювальний (входить до складу енергетичних напоїв Bull)

Таурин знімає стрес і м'язову напругу. Він відновлює енергетику нервових клітин настільки, що і пам'ять, і увага, і настрій різко покращуються (пропадає гнів, дратівливість).

протинабрякову дію

Таурин управляє роботою клітинних мембран, утримуючи калій і магній всередині клітин, а надлишок натрію - ззовні. Таким чином, він діє як діуретик. Але на відміну від сильнодійних діуретичних препаратів таурин не є клітинною отрутою. Він не вражає нирки.

Таурин - найкращий засіб для всіх станів, при яких необхідно зменшити накопичення рідини, в тому числі для серцевої недостатності і хвороб печінки. Навіть в тих безневинних випадках, коли ви злегка опухає - наприклад, після тривалої подорожі на літаку або при наближенні менструації, - кілька доз таурину прекрасно допоможуть. Це набагато більше, ніж можна сказати про фармацевтичні діуретики, які в останні роки звинувачували в тому, що вони викликають ті ж самі затримку води і набряк тканин, для зняття яких спочатку призначалися.

За контрастом з цим «побічні дії» таурину зводяться до його практичну користь.

Якщо приймати таурин з перервою не більше 6 годин між прийомами, то виявляється і ще одна властивість цієї унікальної амінокислоти - знижувати апетит.

СЕРЦЕ І СУДИНИ

Таурин надає помірно виражене пряме кардіотонічну дію, обумовлене не тільки збереженням енергетичних ресурсів міокарда, необхідних для процесу скорочення, але і прямим впливом на скоротливі білки міокарда, підвищує со-тримання іонізованого кальцію в клітинах міокарда та в той самий час перешкоджає перевантаження мітохондрій іонами кальцію.

Він запобігає виведення калію з серцевого м'яза і тому сприяє профілактиці порушень серцевого ритму.

Покращує кровообіг і запобігає тромбоутворення внаслідок антиагрегантного ефекту.

Володіє альфа-адреноблокуючим ефектом, що проявляється судинорозширювальну дію таурину і його ефективність при лікуванні аденоми простати.

ЖИРОВОЇ, обмін холестерину І ФУНКЦІЇ ПЕЧІНКИ

Сама вивчена функція таурину - його роль у виробництві жовчних солей. Основний спосіб, яким організм позбавляється від зайвого холестерину, це використання його для виробництва жовчі. Жовч складається в основному з холестерину, який виробляється в печінці і зберігається в жовчному міхурі.

Жовч сприяє засвоєнню жирів, зменшуючи їх кількість і полегшуючи перероблення жиру травними ензимами.

Однак жовч недостатньо розчинна, якщо вона не кон'югованого, тобто, не з'єднана з іншими речовинами. В цьому випадку вона перетворюється в жовчні солі. Головними кон'югуються агентами є гліцин і таурин.

У присутності таурину жовч залишається в рідкому стані і менш схильна до утворення жовчних каменів. Це особливо важливо для тих, у кого хірургічно видалений жовчний міхур або чия печінка не може працювати оптимальним чином.

Таким чином, таурин сприяє синтезу жовчних солей і зниження рівня холестерину в крові, утримуючи ліпопротеїни низької щільності (ЛНП, шкідливий вид холестерину) від проникнення в кровотік. Високий рівень ЛНП є головним фактором ризику серцево-судинних захворювань.

ДІАБЕТ

Таурин допомагає нашому антиоксидантному захисту, посилює імунну систему, оберігає від діабету.

Хоча діабет типу I і діабет типу II - це два різних захворювання, таурин допомагає стабілізувати рівень цукру в крові при них обох. У людей з діабетом типу II він підвищує чутливість клітин до інсуліну; при діабеті типу I щоденне приймання 1,5 г таурину призводить до тривалого зниження рівня цукру

М'ЯЗИ

Будучи сірковмісною амінокислотою, таурин сприяє нормалізації функції клітинних мембран, поліпшення обмінних процесів.

Таурин необхідний для нормального функціонування скелетних м'язів. Це було продемонстровано в 2004 році в дослідженні на мишах з генетичним дефіцитом таурину У них було майже повне виснаження скелетних і серцевого м'язів.

КОСМЕТОЛОГИЯ

Останнім часом косметичні композиції, що містять таурин, були введені, можливо, через його антифібріотичні властивості. Він також допомагає підтримувати шкіру гідратації.

В Україні таурин застосовують у складі очних крапель для лікування дистрофічних захворювань сітківки і проникаючих поранень рогівки, однак результати досліджень свідчать про необхідність більш широкого клінічного застосування.

ЕКСПЕРИМЕНТ

В ході семи недільного експерименту вчені спостерігали за впливом споживання 3 г таурину в день тридцятьма страждають надмірною вагою студентами. Частина групи отримувала плацебо. Таурин знизив рівень тригліцеридів в крові і поліпшив атерогенний індекс (відношення ЛНП до ЛВП). Таурин збільшив виробництво корисних ліпопротеїнів (високої щільності).

Крім того, у студентів, які брали таурин, проявився позитивний побічний ефект, а саме - зменшення кількості підшкірного жиру. Досліди над щурами показали, що таурин запобігає накопиченню абдомінального жиру, вважається найбільш небезпечним для здоров'я і пов'язаним з інсулінорезистентністю, серцевими захворюваннями і діабетом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Таурин 500мг 200 табл., L - Таурин, Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Старк Фарм, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин Зелена Аптека, купити в Житомирі.