Колаген морський спорт №14 пак.

Колаген морський спорт №14 пак.

Склад :

  • колаген морської риб'ячий не менше 4400 мг,
  • хондроїтину сульфат 200 мг,
  • глюкозаміну гідрохлорид 250 мг,
  • метілсульфонілметан (ЧСЧ) 150 мг,
  • стеарат магнію, діоксид кремнію.

Властивості :

100% морський колаген. Без кольору і смаку. Низька молекулярна маса колагену сприяє його кращому засвоєнню. Морський колаген отримують з молюсків і риби, він найбільш схожий з людським білком, володіє відмінними відновлюють якостями.

Колаген - основний компонент сполучної тканини і найпоширеніший білок, що становить від 25% до 35% білків в усьому тілі.

Старіння шкіри багато в чому залежить від зменшення синтезу колагену в організмі. Результат цього процесу ми бачимо не тільки у вигляді зморшок, втрати пружності та еластичності. Погіршується стан волосся, нігтів, м'язів, з'являються болі в суглобах, знижується еластичність судин, утворюється целюліт.

Доведені позитивні ефекти колагену: зміцнення хряща, зміцнення зв'язок і кісток.

Поліпшення харчування м'язів (амінокислоти йдуть на будівництво м'язової тканини, а щодо великого вміст аргініну сприяє поліпшенню кровотоку в м'язах). Щоденний прийом колагену відновлює рухливість суглобів, знижує суглобові болі.

Глюкозамина гідрохлорід- стимулює регенерацію хрящової тканини. Має протизапальну, знеболювальну дію. Сприяє відновленню хрящових поверхонь і зменшення дегенеративних змін в суглобах. Покращує рухливість суглобів, відновлює їх функцію, зменшуючи суглобові болі. Збільшує проникність суглобової капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобного хряща.

Хондроїтину сульфат покращує фосфорно - кальцієвий обмін у хрящовій тканині, пригнічує ферменти, що порушують структуру і функції суглобового хряща, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію і прискорює процеси репарації кісткової тканини, гальмує прогресування остеоартрозу.

МСМ входить до складу сполучної тканини практично всіх органів і тканин. Вона необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся і нігтів. МСМ стимулює вироблення суглобної рідини, підвищує рухливість суглобів і міцність зв'язок, знижує ризик судом і запалення суглобів, зменшує (травматичний) біль.

Рекомендації щодо застосування :

  • Для осіб з фізичним навантаженням.
  • Сприяє покращенню функціонального стану опорно-рухової системи.
  • Покращує стан шкіри, волосся і нігтів.

Спосіб застосування :

Дорослим 12 пакети в день, дітям старше 12 років по 0,5 - 1 пакету в день під час їжі, розчинивши порошок у пів склянки води (соку).

Курс приймання 30 днів.

Особливості застосування :

Вміст пакету попередньо розчинити в 1/2 склянці води.

Розчинність швидша в теплій воді.

Протипоказання :

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Без ГМО.

Форма випуску :

Порошок 14 пакетів по 5000 мг.

Умови зберігання :

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 ° С.

Термін придатності :

2 роки. Дату виготовлення і серію дивитися на упаковці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Колаген морський спорт №14 пак.