Фібрент+Йод

Фібрент+Йод

Очищення шлунку, кишечника, печінки від шлаків, усунення хронічних замків, дуже ефективний схуднення, без повернення ваги.Регулює функцію кишечника.

  Фібрент йод "унікальний комплекс" - ентеросорбент, який значно піднімає можливість саморегуляції в оздоровчому і дезінтоксикацийном процесах організму. Коштовний для хворих і здорових людей. Може бути використана в раціонах дієтичного живлення з метою оптимізації хімічного складу раціону, як додаткове джерело харчових волокон, природного йоду, з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування організму в несприятливих екологічних і виробничих умовах, в комплексній терапії захворювань серцево-судинної системи, обміну речовин, печінки. 

Склад:

  •   висівки пшеничні,
  • морська капуста (ламінарія),
  • расторопша,
  • буряк,
  • насіння льону,
  • біла каолінова глина.

Властивості: 

  • Очищення шлунку, кишечника, печінки від шлаків,
  • Усунення хронічних замків, регулює функцію кишечника. 
  • Профілактика атеросклерозу, желчекаменной хвороби.
  • При інтоксикаціях різного походження; при нирковій і печінковій недостатності; цукровому діабеті, токсикозі; ожирінні 2 і 3 міри.

Пшеничні висівки – це перш за все відмінне джерело клітковини, незамінних макро- і мікро елементів, вітамінів групи B, вітамінів Е і А. Клітковина особливо важлива для хорошої роботи кишечника і нормального функціонування травної системи в цілому. Комплекс вітамінів групи B, яким також багаті пшеничні висівки.   Вітаміни групи B, як і вітаміни Е і А, що містяться в пшеничних висівках, сприяють швидкій регенерації тканин, поліпшенню стану шкірних покривів, нігтів і волосся, а також необхідні людині для збереження протягом всього життя відмінного імунітету і хорошого зору.

  Морська капуста– Краще, чим морська капуста, профілактичного і лікувального засобу при йододефіците і захворюваннях щитовидної залози не існує.Споживання морської капусти надає благотворний вплив на організм:удовлетворяєт потребу організму в харчових волокнах і йоді, недолік яких приводить до порушення в роботі центральної нервової системи, ослабіння розумових і фізичних можливостей;выводит токсини, важкі метали і радіонукліди;укрепляет імунну систему і підвищує імунітет;способствует нормалізації функцій щитовидної залози;оказывает антивірусну активність;уменьшается в'язкість крові, знижується тонус судин;

Росторопша– рослина, плоди якої володіють лікарськими властивостями. Расторопшу застосовують як жовчогінний засіб і при харчових отруєннях. Допомагає расторопша і при токсикозі вагітних. Прийом плодів расторопши діє як легеня проносне, нормалізує обмінні процеси в організмі, благотворно впливає на стан печінки, нормалізується обмін речовин після харчового отруєння, знімається нудота і нормалізується секреторна функція шлунку і кишечника. Покращують освіту і виділення жовчі, секреторну і рухову функції шлунково-кишкового тракту. 

Буряк– має широкий спектр вживання в народній медицині, завдяки своїм корисним і цілющим властивостям. Уживається як загальнозміцнююче, поліпшуюче травлення і обмін речовин засіб, усуває токсини в організмі, запобігає появі або зростанню злоякісних пухлин, запобігання анемії, лейкемії. Буряк має омолоджуючі властивості.  Буряк корисний для людей, страждаючих затримкою рідини в організмі, і для людей які страждають від ожиріння.Буряк очищає не лише нирки, але також і кров, зменшуючи кислотність нашого організму, і сприяє очищенню печінки. Цей овоч стимулює наш мозок і усуває токсини, які можуть накопичитися в нашому організмі, підтримуючи хороше психологічне здоров'я і запобігаючи передчасному старінню. 

Льон в переведенні з латинського «найбільш корисний», високо цінувався з давніх часів за свої лікарські властивості.   Слиз насіння льону надає те, що обволікає, протизапальне, пом'якшувальне і дія.  Слиз зменшує дратівливі властивості різних речовин і запобігає їх швидкому всмоктуванню через кишечник і шкіру.   

Біла глина – головне природне джерело елементу життя – кремнію. При дефіциті кремнію в крові, вміст його в стінках судин зменшується. А кремній, що забезпечує еластичність м'яких тканин (в т.ч. судин) і здатний відповідати на команди мозку до розширення або звуження судин заміщається кальцієм. Таке заміщення робить тканини судин жорсткими. Завдяки Завдяки своїм хімічним властивостям кремній створює електричні заряджені колоїдні системи, які володіють властивостями «приклеювати» на себе віруси, хвороботворні мікроорганізми (вірус грипу, гепатиту, поліартриту, ревматизму, кандиди, конідії, дріжджі і ін. ), здатні викликати патологічні ситуації в організмі. 

Спосіб вживання :

  По столовій ложці(6 грам) 3 рази в день перед вживанням їжі, запиваючи водою. Можна додавати в готові блюда. Рекомендований мінімальний термін прийому 30- днів (3 упаковки).


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Фібрент+Йод