Унібіол 200 г

Унібіол 200 г

 • Виробник: ARBOR VITAE
 • Модель: мазь
 • Артикул: 12867
 • Наявність: Є в наявності
Опис :
Препарат Унібіол (Універсальна біологічна мазь), являє собою біологічно активну речовину, до складу яої входять жирові емульсії рослинного і тваринного походження, високоактивні ферменти, бактерицидні та десенсибілізуючі комплекси. Також препарат містить жиророзчинні вітаміни, вітаміни групи В і мікроелементи. Всі складові мають виключно натуральне походження.
Показання до застосування:
Засіб застосовується для лікування гострих і хронічних захворювань шкіри і підшкірно-жирової клітковини, генералізованої форми нейродерміту (прояви на шкірі), маститу, тріщин сосків під час грудного вигодовування, довгонезажіваючіх ран, ускладнень після генералізованої герпетичної інфекції, трофічних виразок, флегмон, фурункульозу шкіри обличчя і тіла, післяін'єкційних некрозів у новонароджених дітей, пролежнів, опіків шкіри 1,2,3,4 ступеня, обмороженні, рожистих запаленнях, діабетичної стопи, свищів після оперативних втручань.
Унібіол має високу ефективність при лікуванні деяких внутрішніх хвороб: ерозійні гастрити, бульбіт, гострі і хронічні виразки шлункау і дванадцятипалої кишки, хімічні опіки стравоходу і шлунку, кандидозного ураження стравоходу при онкологічних захворюваннях і гіпоімунному статусі, ерозії шийки матки, внутрішній і зовнішній геморой, тріщини заднього проходу, гіперкератоз шкіри долонь і стоп.
З косметичною метою застосовується для омолодження шкіри обличчя, поліпшення тургору шкіри і розправлення зморшок. При постійному застосуванні у вигляді пов'язок викликає стабілізацію і зменьшення розмірів варикозних вен нижніх кінцівок, а також використовується для лікування посттромбофлебитного синдрому (ПТФС).
Форма випуску:
Мазь 200 г
Зовнішній вигляд:
Мазь жовтого кольору, однорідної консистенції. Має незначний специфічний запах.
Фармакокінетика:
Пригнічує ріст мікрофлори в рані. Створює оптимальні умови для швидкого загоєння ран. Забезпечує необхідними вітамінами і мікроелементами, сприяє активному формуванню тканин. Стимулює місцевий імунітет в рані.
Спосіб застосування:
Лікування ран.
 • Препарат рівномірно наноситься на 10-ти слойну серветку, накладається на рану, фіксується за звичайною методикою. Пов'язка повинна замінюватися не рідше двох разів на добу. 
 • Опіки рогівки. Препарат вноситься під повіку в кількості сірникової головки через кожні 2 години. Мінімальний курс лікування 2 доби.
 • Внутрішній і зовнішній геморой. 10 мл шприц заповнюється засобом через задню частину, попередньо вивівши поршень. Перед введенням в пряму кишку за допомогою насадки від спринцівки, зігрівається на водяній бані при температурі 39.0 - 40.0ºС. Кількість речовини для одноразового введення 1,0 мл. На анальний отвір накладається серветка із засобом і фіксується лейкопластирем. Кратність використання 2-3 рази на добу. Мінімальний курс лікування 14 днів.
 • Ерозіі шийки матки. За допомогою 10 мл шприца вводиться вагінально 2-3 рази на день по 2,0 мл. Мінімальний курс лікування 14 днів.
 • Хімічні опіки стравоходу і шлунка. Приймати per os по 0,5 чайної ложки (без верху) через кожні 2-3 години в залежності від ступеня опіку. Мінімальний курс лікування 10 днів.
 • Ерозивнi і виразкової процеси шлунка i дванадцятипалої кишки. Приймати по 0,5-1ч. ложці (без верху) 3-4 рази на добу per os. Курс лікування 7-10 днів.
 • Варикозне розширення вен нижніх кінцівок. Застосовується у вигляді пов҆язок на змінені судини, один раз на добу. Мінімальний курс лікування 3-4 тижні.
Протипоказань та побічних дій не виявлено.
Умови зберігання: 
Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5 до +15 0С.
Термін зберігання:
12 місяців.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Унібіол 200 г