Лосьйон - спрей Stop Mosquito захист від укусів комах 90 мл.

Лосьйон - спрей Stop Mosquito захист від укусів комах 90 мл.

Загальні властивості
Рекомендований для захисту дорослих і дітей старше12 років від укусів комах (комарі, мокреці, москіти, мошки, ґедзі та блохи) при нанесенні на незахищені ділянки тіла (руки, ноги, обличчя, шия) і краї одягу на відкритому повітрі. Може використовуватися під час полювання, риболовлі, на пікніку, дачі, під час прогулянок до лісу та інших занять зовні приміщень.
Склад
  • ДЕТА — 20,0 %,
  • допоміжні компоненти.
Спосіб застосування
Для захисту шкіри від укусів комах спочатку нанести засіб на долоню, потім рівномірно, не втираючи, обробити відкриті ділянки тіла (руки, ноги, обличчя, шия), які потребують захисту, і краї одягу. Обробку проводити поза житлових приміщень у захищеному від вітру місці.
Час захисної дії при нанесенні на шкіру зберігається до 4-х годин, при нанесенні на одяг – протягом не менше тижня. За необхідності обробку повторюють.
Після використання вимити шкіру теплою водою з милом.
Протипоказання
Не рекомендується застосовувати дітям до 12 років, вагітним і годуючим жінкам, а також особам з підвищеною чутливістю до діючих компонентів і захворюваннями шкіри.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Лосьйон - спрей Stop Mosquito захист від укусів комах 90 мл. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник ФАРМАКОМ, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.