Пробіомілк 120 г.

Пробіомілк 120 г.

Опис :

Цукерки Пробіомілк містять в складі три види корисних бактерій (біфідо-, лакто-і ацідобактеріі) і компоненти-пребіотики, що забезпечують їх найкраще приживання в кишківнику.  Регулярне вживання цукерок «Пробіомілк» дозволить розв'язати проблему дисбактеріозу, нормалізувати травлення, зміцнити імунітет і знизити прояв алергічних реакцій.  Рекомендовані дітям з 3-х років і дорослим для збагачення звичного раціону, а також після хвороб і приймання антибіотиків.

Захисна система кишківника дитини ще недосконала і не може протистояти всім небезпекам зовнішнього світу - несприятливої ​​екології, антибіотиків, стресів.  Під їх впливом баланс кишкової флори порушується, починають переважати умовно патогенні бактерії.  Цей стан називається дисбактеріоз.  За даними експертів, в Росії дисбактеріозу схильні до 95% дітей.

Активні компоненти :

Лактулоза має самі вираженими пребіотичними властивостями серед біфідогенних речовин і робить позитивний вплив на стан мікрофлори.  Стимулює перистальтику кишківника, сприяючи його регулярному очищенню від шлаків.

Біфідобактерії - корисні бактерії, які складають більший відсоток мікрофлори кишківника людини, покращують перистальтику, стимулюють формування лімфоїдного апарату, відповідають за засвоєння незамінних амінокислот, кальцію і заліза, такі необхідні для фізичного та інтелектуального розвитку дитини.

Лактобактерії синтезують молочну кислоту, створюючи оптимальну pH середовища в кишківнику, що дозволяє регулювати ріст і розмноження патогенних бактерій і підвищувати опірність організму інфекціям.

Сукралоза - цукрозамінник преміумклас, багаторазові дослідження підтверджують її абсолютну безпеку для всіх груп населення, включаючи дітей і вагітних.  Смак максимально наближений до натурального цукру, нульовий глікемічний індекс, зберігає стабільність при термообробці і заморожуванні.

Склад :

  • молоко сухе рослинного походження,
  • лактоза,
  • суха біомаса лактобактерій,
  • суха біомаса ацидофільних бактерій,
  • суха біомаса біфідобактерій,
  • кафос,
  • лактулоза,
  • гуміарабік,
  • ароматизатор харчовий,
  • підсолоджувач сукралоза. 

Зміст пробіотичних культур на кінець терміну придатності не менше 10⁵ КУО / г.

Рекомендований :

як доповнення до незбалансованого раціону будь-якої дитини та дорослого, як альтернативу цукерок ласунам, часто хворіють дітям з ослабленим імунітетом, у комплексній терапії алергій, дисбіози, при порушеннях в роботі кишківника : діарея, підвищене газоутворення, запори.

Без глютену.  Не містять цукру.  Не викликають карієсу.

В упаковці, шт:

100 г

Вага в упаковці, г:

120

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Пробіомілк 120 г. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник производитель АРТ ЛАЙФ, Украина, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.