Янтарин - Здоров'я Дитячий 60 табл.

Янтарин - Здоров'я Дитячий 60 табл.

Склад:

  • Кальцію стеарат (0002),
  • Глюкоза (0,273),
  • Сукцинат натрію (0,025)

ЯнтарИн-Здоров'я Дитячий є потужним регулятором захисних сил організму, покращує його енергетичний обмін, активізує імунітет, підвищує фізичну і розумову працездатність, сприяє виведенню з організму токсичних речовин, послаблює дію радіації, стресу. Препарат містить природні для організму людини речовини, не токсичний, при його прийманні відсутні побічні ефекти.

Препарат володіє біологічною активністю з унікальними проявами: щодо здорового організму діє як адаптоген, а при наявності патологічних порушень - проявляє високий терапевтичний ефект.

У педіатрії може бути рекомендований як профілактичний засіб респіраторних захворювань, при лікуванні неврозоподібних, астеновегетативних станів, в тому числі енурез, вегетосудинних дистоній з церебральним ангіоспазмом, при патології печінки і жовчовивідних шляхів, при залізодефіцитних анеміях, як антиоксидантну та антигіпоксичний зоб (при будь-яких внутрішніх захворюваннях ). Завдяки детоксикаційну дію, препарат може бути рекомендований жителям районів не екологічного чистим. З огляду на його здатність активувати функціональні процеси і розумову працездатність, ЯнтарИн-Здоров'я Дитячий може бути рекомендований для призначення школярам курсами по 2 місяці 2-3 рази на рік для поліпшення успішності в школі і зменшення кількості пропущених навчальних днів. Кількість курсів приймання в залежності від діагнозу може бути збільшено до 5-ти.

Спосіб застосування:

ЯнтарИн-Здоров'я Дитячий застосовується в наступних дозах:

  • від 1 місяця до 6 років - ½ таблетки 2 рази на день;
  • 6-12 років - по 1 таблетці 2 рази на день;
  • після 12 років по 2 таблетки 2 рази на день.

ЯнтарИн-Здоров'я Дитячий рекомендується вживати під час або після їди запиваючи водою.

Рекомендовані дози препарату можуть бути збільшені в залежності від загального стану дитини.

Протипоказання:

Препарат не рекомендується хворим на виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Янтарин - Здоров'я Дитячий 60 табл. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Сигма Пивдень г.Одесса, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин Зелена Аптека, купити в Житомирі.