Колаген морської остео №14 пак.

Колаген морської остео №14 пак.

Склад :

  • колаген морської риб'ячий не менше 4550 мг,
  • хондроїтину сульфату 200 мг,
  • глюкозаміну гідрохлориду 250 мг.

Властивості :

100% морський колаген.  Без кольору і смаку.  Низька молекулярна маса колагену сприяє його кращому засвоєнню.  Морський колаген отримують з молюсків і риби, найбільш схожий з людським білком, володіє відмінними властивостями, що відновлюють.

Колаген - основний компонент сполучної тканини і найпоширеніший білок, що становить від 25% до 35% білків в усьому тілі.  Старіння шкіри багато в чому залежить від зменшення синтезу колагену в організмі.  Результат цього процесу ми бачимо не тільки у вигляді зморшок, втрати пружності та еластичності.  Погіршується стан волосся, нігтів, м'язів, з'являються болі в суглобах, знижується еластичність судин, утворюється целюліт.

Доведені позитивні ефекти колагену: зміцнення хряща, зміцнення зв'язок і кісток.

Поліпшення харчування м'язів (амінокислоти йдуть на будівництво м'язової тканини, а щодо великий вміст аргініну сприяє поліпшенню кровотоку в м'язах).

Щоденний прийом колагену відновлює рухливість суглобів, знижує суглобові болі, перешкоджає розвитку остеопорозу.  При остеоартриті і остеопорозі, колаген рекомендується приймати протягом більш тривалого часу.

Глюкозаміну гідрохлориду стимулює регенерацію хрящової тканини.  Має протизапальну, знеболюючу дію.  Сприяє відновленню хрящових поверхонь і зменшення дегенеративних змін в суглобах.  Покращує рухливість суглобів, відновлює їх функцію, зменшуючи суглобові болі.  Збільшує проникність суглобової капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобного хряща.

Хондроїтину сульфат покращує фосфорно - кальцієвий обмін у хрящовій тканині, пригнічує ферменти, що порушують структуру і функції суглобового хряща, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини.  Уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію і прискорює процеси репарації кісткової тканини, гальмує прогресування остеоартрозу.

Рекомендації щодо застосування :

  • Для поліпшення функціонального стану опорно-рухової системи.
  • Покращує стан шкіри, волосся і нігтів.

Спосіб застосування :

Дорослим 12 пакети в день, дітям старше 12 років до 0,5 - 1 пакет в день під час їжі, розчинивши порошок у півсклянки води (соку).  Курс прийому 30 днів.

Особливості застосування :

Вміст пакету попередньо розчинити в 1/2 склянці води, соку.

Краще і більш швидка розчинність в теплій воді.

Без ГМО.

Протипоказання :

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Форма випуску :

Порошок 14 пакетів по 5000 мг.

Умови зберігання :

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 ° С.

Термін придатності :

2 роки.  Дату виготовлення і серію дивитися на упаковці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Колаген морської остео №14 пак.