Альфальфін - люцерна по 0,5г. 30 табл.

Альфальфін - люцерна по 0,5г. 30 табл.

47 грн 39 грн

Знайшли дешевше?

Склад:

концентрат з екстракту трави люцерни посівної, крохмаль, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кальцій-стеарат.

Фармакологічні властивості:

Біологічно активний рослинний засіб на основі екстракту трави люцерни. До складу екстракту входять наступні біологічно активні речовини (БАР): макро- і мікроелементи: Ca, Mg, F, Mn, Fe, Cu, K, Si, Na; хлорофіл, білок, ізофлавоноїди: геністен, дайдзеін: вітаміни: А, Д, В1, В2, В12, С, Е, К, ферменти, що розщеплюють білки і сприяють їх засвоєнню; алкалоїди, аспарагін, куместрол, естогени, сапоніни, амінокислоти, антоціаніни, карбогідрати, цукру, пігменти, крохмаль, численні органічні кислоти.

Дія БАР трави люцерни мають анаболизуючу активність, тобто підсилюють синтез тканинних і клітинних структур, а також необхідних для життєдіяльності сполук, особливо білка. Основна дія суми БАР люцерни на організм захисно-відновна. Відновлення обміну речовин в клітинах органів і тканин сприяє детоксикації організму, зниження рівня холестерину в крові, припинення процесів старіння. При захворюваннях шлунка БАР екстракту люцерни надають виражений противиразковий і загоювальний ефект. Перешкоджають розвитку в органах і системах порушень, викликаних хіміо і радіотерапією. Нормалізують обмін речовин, імунологічний статус, стимулюють ерітопоез. Підвищують загальний життєвий тонус на тлі перевтоми, втоми, стресу і процесів старіння.

Показання до застосування:

За рекомендацією лікаря, як біологічний коректор до раціону харчування і загальнозміцнюючий рослинний засіб, що відновлює вроджені захисно-пристосувальні можливості організму в умовах екологічно несприятливих чинників, токсичних впливів і при хронічних захворюваннях, які виникли на цьому тлі. А також:

  • Для корекції вторинних імунодефіцитів, що виникають згодом старіння;

  • Для зняття нервової напруги на тлі втоми і перевтоми, при стресових ситуаціях; відновлення працездатності, підвищення життєвого тонусу;

  • При часто рецидивуючих ГРЗ, в між рецидивний період хронічних захворювань;

  • Для досягнення захисно-відновного і загальнозміцнюючого ефекту в лікуванні неврозів, нервового виснаження різної етіології, в відновлювальний період після важких порожнинних операцій, травм;

  • Для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту;

  • Для посилення противиразкової і репаративної дії препаратів при лікуванні захворювань шлунку;

  • стабілізації мікрофлори кишечника;

  • Захворювань, пов’язаних з порушенням обміну речовин: подагрі, остеохондрозі, артритах і поліартритах, атеросклерозі, авітамінозі;

  • В захисно-відновлювальних заходах при хіміо- та радіотерапії.

Вживати:

По 1- таблетці тричі на добу за  30 хвилин до їжі. Курс прийому 30 днів. Можна повторити 3-4 рази на рік.

Протипоказання:

індивідуальна чутливість до компонентів.

Упаковка:

в пластиковому контейнері 30 таблеток по 0,5г

Умови зберігання:

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 0 до 25  та відносній вологості повітря не більше 75 %.

Строк придатності:

18 місяців з дати виготовлення.

Не є лікарським засобом.

Виготовлено в Україні:

ТУ У 15.8-31234777-021:2005, санитарно гигиеническое заключение от 3.06.2010 №05.03.02-04\37323

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Альфальфін - люцерна по 0, 5г. 30 табл. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Авіцена, науково-лікувальний фітоцентр, м. Харків, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.