Гель - бальзам Веновіт екстракт п'явки з софорою по 75 мл в тубах

Гель - бальзам Веновіт екстракт п'явки з софорою по 75 мл в тубах

Опис :

Рекомендується для зняття втоми і тяжкості в ногах, як допоміжний засіб при комплексному лікуванні і профілактиці варикозного розширення вен, флебіту кінцівок, тромбофлебіту, хронічної венозної недостатності.

Склад :

Активні компоненти:

водно-спирто-гліцеринові екстракти

 • п'явки медичної,
 • софори японської,
 • буркуну лікарського,
 • кінського каштана,
 • хвоща польового,
 • гепарин натрію,
 • ментол,
 • ефірні олії: лимона, м'яти.
 • Допоміжні компоненти: вода, акриловий загусник, алантоїн, ПЕГ - 40 гідрогенізованої касторової олії, консервант, триетаноламін.

Цілющі властивості основних компонентів :

П'явка медична-одним з перших речовин, відкритих в слинних залозах п'явки, виявився гірудин – речовина, переважна процеси згортання крові. Потім були відкриті інші антісвертивающіе фактори, такі як фермент дестабілізації, інгібітори плазміну, калекріїну плазми і ряд інших. Вивчено фактори дифузії-ферменти гіалуронідаза, колагеназа, фактори, що інгібують медіатори болю – кінінази, антисклеротичні фактори – фермент холестеринестерази. Вивчаються знову відкриті речовини. Таким чином, п'явка є маленькою "фабрикою" з виробництва біологічно активних речовин. Результатом дії біологічно активних речовин на живий організм є:

 • нормалізація і поліпшення капілярного кровообігу;
 • виражений протизапальний ефект;
 • адаптогенний і антистресовий ефект;
 • імуностимуляція та імуномоделювання;
 • знеболювання;
 • антикоагуляція;
 • антибактеріальний ефект;
 • поліпшення внутрішньоклітинного обміну.

Софора японська – Sophora japonica) – батьківщина цієї рослини-Японія і Китай, де це дерево вважається священним. В результаті тривалих наукових пошуків з квітів софори вдалося отримати речовину жовтого кольору-рутин. Воно має властивості вітаміну Р. було встановлено, що ця речовина зменшує крихкість капілярів, покращує резистентність їх стінок і тому може застосовуватися при лікуванні та попередженні крововиливів, лікуванні тромбофлебіту і варикозного розширення вен. Одночасно було встановлено, що настоянки з різних частин софори японської багаті аскорбіновою кислотою (вітамін С), яка підсилює дію рутина.

Буркун лікарський – Melilotus officinalis) - основними діючими речовинами буркуну є кумарин, мелілотін, кумарова і мелілотова кислоти, глікозид мелілотозид. Препарати буркуну мають знеболюючі, антикоагулюючі властивості. Вони підсилюють кровообіг, сприяють зменшенню набряків і усунення запальних процесів.

Кінський каштан – Aesculus hippocastanum) - зміцнює венозну стінку, знімає запалення, розріджує кров, знижуючи її згортання. Основною діючою речовиною кінського каштана є есцин – найсильніший на сьогодні природний венотонік. Найбагатший флавоноїдний комплекс кінського каштана підсилює дію есцину в 5 разів.

Хвощ польовий (Equisetum arvense) - трава хвоща містить значну кількість кремнієвої кислоти (до 25%), сапоніни, алкалоїди, каротин (до 4,7 мг%), вітамін С (до 190 мг%), яблучну, аконітову і щавлеву кислоти, фітостероли, дубильні речовини, мінеральні солі. Хвощ вважається необхідним компонентом в сумішах для лікування подагри і ревматизму, а також при хворобах, які супроводжуються набряками і застійними явищами.

Гепарин натрію-антикоагулянт прямої дії (впливає безпосередньо на фактори згортання крові), крім того, він блокує біосинтез тромбіну; зменшує агрегацію тромбоцитів, таким чином перешкоджаючи появі і розвитку тромбів.

Ментол-володіє вазоактивними властивостями: регулює артеріовенозний тонус, сприяє відтоку крові по зовнішніх венах.

Показання :

Рекомендується для зняття втоми і тяжкості в ногах, як допоміжний засіб при комплексному лікуванні і профілактиці варикозного розширення вен, флебіту кінцівок, тромбофлебіту, хронічної венозної недостатності.

Спосіб застосування :

Невелика кількість гель-бальзаму рівномірно наносити по ходу вени знизу вгору 3 рази на день. При венозній недостатності втирати в ногу знизу вгору легкими масажними рухами протягом 3 хвилин 2-3 рази на день. Курс 6-8 тижнів. При необхідності повторити курс через 2-3 тижні.

Протипоказання :

Підвищена чутливість до компонентів гель-бальзаму. Увага: не наносити на слизові оболонки, екзематозні поверхні і відкриті виразки. При попаданні в очі промити великою кількістю води. Людям, схильним до шкірних алергій, не рекомендується використовувати гель-бальзам без консультації з дерматологом.

Умови і терміни зберігання :

Зберігати в місці, захищеному від прямого попадання сонячних променів, при температурі від 5°С до 25°С, відносній вологості не більше 70%, 2 роки від дати виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Гель - бальзам Веновіт екстракт п'явки з софорою по 75 мл в тубах - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Флора-Фарм, м. Київ, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.