Екстракт Сіни 30мл

Екстракт Сіни 30мл

Склад: Трава сіни, вода, пропіленгліколь.

Властивості: М'яке проносне. Сіна не має подразнюючої ​​дії і добре переноситься навіть при тривалому вживанні. Проносна властивість сени обумовлена ​​в основному антраглікозідами та антрапохідними - реїном та алое-емодіном, які діють переважно на товсту кишку. У терапевтичних дозах навіть при тривалому застосуванні касії не відзначається якогось токсичного впливу на організм, при цьому вона не викликає больових відчуттів і тому не протипоказана навіть при захворюваннях печінки та жовчного міхура.

Рекомендації: Екстракт сіни застосовують як проносний, болезаспокійливий засіб при шлунково-кишкових захворюваннях, для регуляції функції кишечника (хронічні запори, запори при вагітності, а також для розм'якшення випорожнень при тріщинах заднього проходу) і дуже зручна в тих випадках, коли необхідно безболісно очистити кишківник.

Засіб застосування: Дорослим по 5-6 крапель 3 рази на день, дітям по 3-5 крапель 3 рази на день, додаючи в сік, компот, фітококтейлі, теплий чай.

Протипоказання: Екстракт сіни не має жодних протипоказань та побічних дій, крім індивідуальної підвищеної чутливості до рослини. Його можна застосовувати дорослим та дітям.

Об'єм: 30мл.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.