Гриб Лисички краплі по 100 мл у флак.

Гриб Лисички краплі по 100 мл у флак.

Склад :
  • екстракт водно-спиртовий плодового тіла грибів лисичок звичайних (Cantharellus cibarius) - 80%,
  • вода очищена - до 100%.
Властивості :
Лисички - справжні природні цілителі. Корисні властивості цього гриба відомі в народній медицині давно. Лисички успішно використовувалися і продовжують використовуватися для лікування багатьох недуг.
Ці чудові гриби є унікальними завдяки вмісту в них кільком полісахаридів - хіноманнозу, ергостеролу і траметоноліноваої кислоти.
Хіноманноза - це відомий природний антігельмінт, тому гриб допомагає легко і ефективно позбутися будь-яких паразитичних інвазій.
Друга активна речовина лисичок - ергостерол, який позитивним чином впливає на ферменти печінки. Тому лисички корисні при захворюваннях печінки.
Завдяки останнім дослідженням, стало відомо, що траметонолінова кислота інактивує віруси гепатиту. Крім раніше перерахованих властивостей, лисички також містять 8 незамінних амінокислот, вітаміни А, B1, PP, мікроелементи (мідь, цинк). Без ГМО.
Властивості :
  • антигельмінтні;
  • сприяють поліпшенню зору;
  • запобігають запаленню очей;
  • зменшують сухість слизових оболонок і шкіри;
  • підвищують стійкість до інфекційних захворювань.
Рекомендації щодо застосування :
Рекомендовано до вживання в якості дієтичної добавки до раціону харчування для підвищення імунітету, при гепатитах, жировому переродженні печінки, гемангіомах.
Спосіб застосування :
Дорослим приймати по 20-30 крапель (розвести в 0,5 склянки води) до їди 2-3 рази на день. Курс прийому - 30 днів. Курс можна повторити.
Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання :
Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, дітям до 14 років.
Умови зберігання :
Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі від + 5 °С до + 25 °С, 24 місяці від дати виготовлення.
Термін придатності :
Флакон 100 мл.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Гриб Лисички краплі по 100 мл у флак. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник ФітоБіоТехнології, ТОВ, м. Київ, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.