L-аргінін №50

L-аргінін №50

Опис:

"L-Аргінін" містить амінокислоту L-Аргінін, яка є дуже цінним елементом харчування. Амінокислоти сприяють тому, що вітаміни і мінерали адекватно виконують свої функції. Деякі амінокислоти безпосередньо постачають енергію м'язовим тканинам.
L-Аргінін - ізомер аргініну, амінокислота, необхідна для синтезу ряду білків в організмі людини. Кажуть це "сама могутня амінокислота кардіології". Взагалі ж, організм людини здатний відтворювати аргінін самостійно, синтезуючи його в печінці, але тільки якщо баланс харчування не порушений, інакше синтез припиняється. Зниження самостійного синтезу звичайно починається з 30 років.
Ця амінокислота впливає на серцево-судинну систему, тому що сприяє підтримці нормального рівня холестерину в крові. Високий рівень холестерину і відкладення солей на стінках артерій здатні призвести до порушень діяльності серцево-судинної системи, розвиткові атеросклерозу й інших захворювань серцево-судинної системи. L-Аргінін діє як попередник оксиду азоту, що вивільняється з клітин внутрішніх стінок судин і сприяє розширенню судин, запобігаючи таким чином розвитку атеросклеротичних бляшок. L-Аргінін сприяє також підтримці нормального рівня артеріального тиску.

Склад мг/капс.:
  • L-Aргінін – 350,0;
  • наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Властивості:
Аргінін сповільнює ріст пухлин, у тому числі ракових, за рахунок стимуляції імунної системи організму. Він підвищує активність і збільшує розмір вилочкової залози, що виробляє Т-лімфоцити. У зв'язку з цим аргінін корисний людям, що страждають на ВІЛ-інфекцію і злоякісні новоутворення.
Його також застосовують при захворюваннях печінки (цирозі і жировій дистрофії), він сприяє дезинтоксикаційним процесам у печінці (насамперед знешкодженню аміаку). Насінна рідина містить аргінін; його іноді застосовують в комплексній терапії безплідності у чоловіків.
У сполучній тканині та шкірі також знаходиться велика кількість аргініну, тому він ефективний при різних травмах.
Аргінін допомагає знизити вагу, тому що викликає деяке зменшення запасів жиру в організмі. Аргінін входить до складу багатьох энзимів і гормонів. Стимулює вироблення інсуліну підшлунковою залозою, як компонент вазопресину (гормону гіпофіза), і допомагає синтезові гормону росту. Аргінін один з найефективніших стимуляторів вироблення соматотропного гормону гіпофіза (гормону росту), він дозволяє підтримувати концентрацію його у верхніх межах норми.
Аргінін є донором і природним переносником азоту. Аргінін насичує азотом систему ферментів, названих NO-синтезами, що синтезують NO- або нітрозо- групу. Тобто нітрозо-група - це головна речовина, що регулює тонус судин артеріального русла, від якого залежить діастолічний тиск. При недоліку аргініну і недостатній активності NO-синтезу діастолічний тиск зростає.
Аргінін бере участь у циклі виведення з організму кінцевого азоту, тобто продукту розпаду відпрацьованих білків. Від потужності роботи циклу (орнітин - цитрулін - аргінін) залежить здатність організму створювати сечовину й очищатися від білкових шлаків.

Рекомендується :
  • підтримки нормального рівню артеріального тиску;
  • серцевосудинних захворюваннях;
  • зниження рівня холестерину в крові;
  • покращення коронарної мікроциркуляції крові;
  • надання живильної підтримки імунній системі;
  • концентрації сперматозоїдів у чоловічій спермі;
  • скорішого загоєння виразок, ран, опіків, переломів кісток;
  • сприяє виділенню гормону росту та інсуліноподібного ростового фактору.
"L-Аргінін" може сприяти відновленню і регенеруванню нервів. Запобігання остеопорозу також у значній мірі залежить від аргініну, оскільки окис азоту гальмує втрату кісткової тканини, а виділення гормону росту, викликане аргініном, сприяє підвищенню щільності кісток.

Вживати:
дорослим по 2 капсули 2 рази на день за годину до їжі.
Рекомендований курс прийому 1-2 місяці, який можна повторювати через 3-4 місяці.

Протипоказання:
не рекомендується дітям через природний синтез гормону росту, який може бути надмірно завищений аргініном; вагітним і жінкам, що годують груддю, а також людям, що страждають на герпес.

Форма випуску:
капсули № 50

Умови зберігання:
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20оС.

Термін придатності:
 24 місяці від дати виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

L-аргінін №50