Антипечія 20 капс.

Антипечія 20 капс.

Опис:

Препарат антипечія забезпечує швидку і тривалу нейтралізацію зайвої соляної кислоти шлункового соку, завдяки чому надає захисну дію на слизисту оболонку шлунку. Антипечія нейтралізіруєт вільну соляну кислоту в шлунку, що приводить до зменшення травної активності шлункового соку. Надає адсорбуючу і обволікаючу дії, зменшує вплив шкідливих чинників на слизисту оболонку. Антипечія забезпечує тривалу місцеву нейтралізацію шлункового соку, який безперервно відділяється, і зменшує високий вміст в нім соляної кислоти.

Алюмінію гідроокис пригноблює секрецію пепсину, нейтралізує соляну кислоту, утворюючи хлорид алюмінію, який в лужному середовищі кишечника перетвориться в лужні солі алюмінію.

Карбонат  магнію і натрію також нейтралізіруєт соляну кислоту, перетворюючись на хлорид магнію. Таким чином, відбувається протидія ефекту гідроокису алюмінію, який викликає замок.

Пектин і таурин, що входять в склад препарату, беруть участь в утворенні мукоїдного, антипептичного захисного шару в стравоході, шлунку і кишечнику. Адсорбуючі властивості препарату дозволяють видаляти всілякі мікроорганізми і шкідливі речовини (бактерії, віруси, екзогенні і ендогенні токсини, гази, які утворилися унаслідок патологічного бродіння) в шлунково-кишковому тракті.

Препарат утворює захисний шар, забезпечуючи рівномірний розподіл  на слизистій оболонці шлунку активних речовин, і надає тривала місцева дія без подальшого утворення двоокису вуглецю, який у свою чергу є причиною метеоризму, відчуття тягаря в області епігастрія і вторинного посилення секреції соляної кислоти.   

Склад: 

Препарат антипечія містить: алюмінію гідроокис, карбонат  магнію і натрію, пектин і таурин. 

Показання до застосування:

Антипечія рекомендується при: 

  • функціональних розладах кишечника, коліті,
  • дискомфорті і болях в епігастрії при погрішності в дієті, після вживання кави, нікотину, алкоголю.

Також рекомендується приймати при симптомах, викликаних підвищеною кислотністю шлункового соку: 

  • печії,
  • відчутті переповненості або тягаря в епігастральної області,
  • метеоризмі,
  • нудоті,
  • кислій відрижці
  • при симптомах, які виникають після погрішностей в дієті, прийомі  лікарських засобів з дратівливою дією, зловживанні алкоголем, нікотином (унаслідок куріння)

Спосіб вживання: 

Препарат антипечія дорослим приймати 1-3 капсули в час При необхідності  прийом повторити через дві години. Перед вживанням проконсультуватися з лікаркою.   

Протипоказання:

Протипоказаннями до вживання препарату антипечія є: індивідуальна чутливість до компонентам; захворювання нирок, період лактації. Не рекомендується дітям. Не приймати людям, які знаходяться в стані загострення виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки. Не є лікарським засобом. 

Умови зберігання

Препарат антипечія зберігати  в сухому місці при температурі не вище 25 °С.   

Форма випуску

антипечія - капсули. Упаковка: 20 капсул.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Антипечія 20 капс. - Інтернет-магазин Зеленої аптеки Житомир, виробник Евро-Плюс, ПП, м. Дніпро, Інтернет-магазин Зеленої Аптеки Житомир, Продукти дієтичного харчування Житомир Київ, Інтернет-магазин, купити в Житомирі.